Цікаво знати

Отримали наснагу на цілий рік…

Сокальська районна асоціація інвалідів спільно з бібліотекою-філією села Забужжя провела «Осінній бал», учасниками якого стали молоді люди з особливими потребами. Традиційно він відбувся в сокальському кафе «Володар», яке вкотре гостинно відчинило свої двері для нас. На бал прибули 43 учасники із Сокаля, Червонограда, сіл Хоробрів, Двірці, Шарпанці, Свитазів, Теляж, Княже, Поториця, Забужжя і смт. Жвирка. Хочеться висловити щиру вдячність власнику кафе Ігореві Плечіню за його благородні вчинки у справі меценатства. «Осінній бал» відвідала депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк, яка також фінансово підтримала наш захід. Від влади зі словом привітання виступив начальник Сокальського районного управління праці і соціального захисту населення Володимир Огінський. Це управління є виконавцем програми фінансової підтримки асоціації інвалідів, яку підтримали депутати Сокальської районної ради на початку 2013 року. Ця програма є дуже цінною для нас і нашої організації. Сподіваємось, що депутати і надалі підтримуватимуть її. Зігріли гостей свята слова привітання і подарунки керівника державної казначейської служби у Сокальському районі Світлани Ковалик, яка з розумінням і теплом ставиться до асоціації інвалідів та її членів.

Багато теплих слів також хочемо сказати Світлані Коляді, завідувачу бібліотеки-філії села Забужжя. Вона разом із асоціацією інвалідів написала проект «Промінь надії», що був підтриманий програмою «Бібліоміст» та дав початок серії комп’ютерних курсів для нас та інших бажаючих в Забузькій бібліотеці. В рамках проекту було проведено багато заходів: тренінги з психологом, майстер-класи з виготовлення виробів з солоного тіста, пікнік на природі, спілкування у програмі Скайп, перегляд відео, вечір запитань та відповідей з священиком та багато інших. Більш активній роботі асоціації і проведенню безлічі хороших заходів ми завдячуємо її голові Оксані Кононовій, яка згуртувала в асоціації гарний колектив. Розважали нас своїми веселими конкурсами, танцями Олеся Врубель, Любомир Шакіров та ведучі вечора Оля Коляда і Максим Мисюта. Ці молоді люди (школярі Забузької школи) є волонтерами асоціації інвалідів та проекту «Промінь надії». Ми дякуємо їм за допомогу та запрошуємо їх і надалі співпрацювати з нами. Отець Йосип і квартет священиків «Благословення» заспівали чудових пісень і стали окрасою цього незабутнього вечора. Також щира подяка професійному колективу кафе «Володар» і музикантові Мирославу.

Такі заходи є дуже важливими для нас, бо їх є зовсім небагато в нашому житті. Це чи не єдина можливість вийти з дому та чудово провести час у компанії людей, які тебе розуміють, як ніхто інший. Приємно, що у нас на Сокальщині є організація, яка переймається нашими проблемами і, разом з іншими небайдужими людьми, проводить такі заходи. Цей день дав нам наснагу та заряд позитивної енергії на цілий рік!

Роман ГРОДЗИЦЬКИЙ,
інвалід 1 групи, с. Хоробрів. 

Голос Сокальщини на GoogleNews