Цікаво знати

Поради щодо вибору кулера для води

Поради фахівців, викладені в цій статті, допоможуть вам правильно підібрати кулер для води.

Спосіб установки

Розрізняють підлогові і настільні (більш компактні) диспенсери. Другий варіант більш компактний і підходить для невеликого офісного приміщення або стандартної міської квартири. Він займе небагато місця на столі або спеціальній підставці. Настільний варіант є оптимальним і в тому випадку, якщо бюджет покупки обмежений. При необхідності, його можна перенести з одного місця на інше. Для численної родини або великого офісу підійде для підлоги модель. Вона вище настільної, але досить компактна: площа займає приблизно таку ж. При цьому, дизайн кулерів досить гарний. Вони не здатні зіпсувати інтер’єр.

Тип охолодження

Традиційним вважається охолодження води компресорним способом (принцип такий же, як і в звичайному холодильнику). Основна перевага компресорних моделей – швидке охолодження значних обсягів води. Транспортують компресорні кулери виключно у вертикальному положенні.

Більш сучасні моделі диспенсерів – електронні. Вони легко транспортуються, екологічно безпечні. Однак, електронний пристрій дуже чутливо до чистоти в приміщенні. Якщо в вентилятор потрапляє пил, система виходить з ладу.

Спосіб управління

Найпростіші і бюджетні моделі – механічні. Однак, їх функціонал обмежений, а для наливання води доведеться докласти деяких зусиль. У модифікацій, оснащених електронною системою, що управляє, можливостей набагато більше. Досить поставити потрібну температуру і час нагрівання (охолодження), щоб отримати воду потрібної якості до певного часу. Є моделі, обладнані рідкокристалічними екранами, автоматизованим знезараженням води та іншими функціями.

Функціонал

Функції самого простого кулера від інтернет-магазину Pershavoda зводяться до охолодження і нагрівання води. Крім цього, пристрій може бути оснащено і додатковими функціями: озонуванням або газуванням. Є системи і з фільтрацією. В цьому випадку, потрібно стежити за своєчасною заміною фільтра, оскільки після закінчення робочого ресурсу він забивається і перестає виконувати свої функції.

Якісний виріб

Роблячи покупку, не забудьте уважно оглянути корпус пристрою, щоб не не мають слідів ушкодження. Показниками хорошої якості продукції є відсутність стороннього запаху, справність крана і кнопок. Якщо включити кулер, то в справному стані він працює безшумно або з тихим дзижчанням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.