Цікаво знати

Порівняння доїльних установок УІД-10, ДУ-1500 і АІД-3

Доїльні установки для доїння УІД-10, ДУ-1500 і АИД-3 виробляють компанії “ДаМілк” і “Корівка”. До них можна підключити підвісне обладнання для кіз і корів, що зручно для обслуговування ферм з різним тваринам складом. Подивимося, чим відрізняються ці моделі і до якої з них варто придивитися.

Всі моделі українського ринку представлені в каталозі інтернет-магазину Дамілк за посиланням

Характеристики доїльних установок УІД-10, ДУ-1500 і АИД-3

Розглядаючи технічні характеристики доїльних установок, звернемо увагу на наступні параметри:

• максимальна кількість обслуговуваних голів за один цикл доїння;
• максимальна кількість обслуговуваних голів за час безперервної роботи;
• продуктивність і потужність;
• тип двигуна і насоса;
• рівень вакуумметричного розрядження;
• мобільність.

УІД-10

Доїльна установка УІД-10 С80 “Коза” (Євро) 1/2 виробництва компанії “ДаМілк” призначена для кіз і корів. За годину з її допомогою можна подоїти до 17 корів і до 80 кіз. За один сеанс доїння її продуктивність становить 2 корови і 4 кози. За рахунок високого рівня вакуумметричного розрядження (80 кПА) агрегат може працювати в дві лінії. Це дозволяє доїти двох тварин одночасно. Має продуктивність 11,6 м3 / год. Електричний двигун обертається зі швидкістю 1500 оборотів в хвилину.

У мехдойку вбудований пластинчато-роторний насос сухого типу. Його можна включати при низьких температурах, що зручно для фермерів українських широт. Він невибагливий в догляді. За рахунок активного тертя графітових пластин всередині нього лопатки стираються досить швидко. Їх потрібно міняти в міру зносу.

Мобільна доїльна установка УІД-10 має металевий каркас на коліщатках. З його допомогою можна пересувати обладнання з місця на місце. Ціна цієї доілкі стартує від 6 350 грн. Її можна купити в інтернет-магазині ДаМілк у офіційного виробника без націнок і посередників.

ДУ-1500

Доїльна установка Буренка ДУ-1500 виробляє компанія “Корівка”. Вона розрахована на обслуговування корів. Швидкість обертання електричного двигуна становить 1500 обертів на хвилину, а потужність – 0,55 кВт. Обсяг перекачується повітря на холостому ходу – 220 л / хв.

У комплектацію мехдойкі також увійшли вакуумний насос сухого типу, 4 графітові пластини до нього і глушник. З його допомогою знижується рівень шуму, що дозволяє підвищити обсяг надоїв. Модель не має пересувного каркаса, тому для її роботи необхідно обладнати спеціальне приміщення.

АИД-3

Мехдойка АИД-3 виконана українським виробником “ДаМілк” за кресленнями турецького прототипу. Компанія удосконалила зарубіжну доілку і взяла з її технічного оснащення тільки найкраще. Цю модель можна використовувати в домашньому господарстві і на фермі. Вона призначена для обслуговування корів і кіз.

За один цикл доїння АИД-2 може обслужити до 2 корів і до 80 кіз. За технічними характеристиками цей агрегат майже не відрізняється від УІД-10 за одним винятком. Установка “ДаМілк” є стаціонарною, а УІД-10 – мобільного.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.