Цікаво знати

Поршні в зборі для справжніх власників двоколісників

Ви власник двоколісного? Скутери, мотоцикли стали вашим життям.  Ви дбаєте про їх технологічний стан, слідкуєте за новинками, або займаєтеся їхнім ремонтом. Тоді інтернет магазин «Мотоквартал» стане незамінним помічником у вашій роботі, ми допоможемо вирішити ваші проблеми з ремонтом чи заміною поршня в зборі.

Ми надаємо вашій увазі широкий вибір товарів для ремонту мототехніки. В нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір в каталозі поршнів в зборі, які потрібні вам у ремонті.

Представлена в нас тільки якісна продукція, поршні які ми пропонуємо на нашому сайті відносяться до алюмінієвого складу. Та мають велику перевагу серед аналогічних чавунних.

Які переваги поршнів в зборі?

  1. На відміну від чавунних, алюмінієві є легкими, завдяки своїй масі. Та не створює проблем у роботі.
  2. Підтримують температуру поршневого пальця, так як мають підвищену теплопровідність.

Починаючи ремонт ви звертаєте свою увагу на те з чого складається поршень в зборі? Сама його будова складається з трьох основних частин, які виконують різні функції.

  1. Днище.
  2. Ущільнювальна частина, що містить кільцеві рівці для встановлення поршневих кілець.
  3. Напрямна частина, або як її по іншому називають – юбка.

Поршень буває як одностороннім так і двостороннім. Поршневий палець з’єднює верхню частину шатуна з самим поршнем. Стопорне кільце виконує роль страховки при роботі пальця, та не дозволяє йому зійти з осі. Для правильної роботи спідниці поршня надається овальна форма, яка запобігає заклинювання.

Також важливу роль відіграють стопорні, компресійні та маслозємні  кільця. Перше запобігає зсуву пальця, а друге ущільнює поршень в середині циліндра, а третє не дає маслу потрапляти в камеру згорання, та забирає його зайву частину.

В нашому магазині ви можете придбати та підібрати поршень в зборі саме для вашої моделі мотоцикла. Також ви можете підібрати і його деталі.

В нас представлені поршні в зборі та комплекті, пальцевий поршень, кільця різного типу. Ми дбаємо про якість нашої продукції, тому надаємо високу гарантію виробам які продаємо вам. ми відповідаємо за те що продаємо. Наші фахівці нададуть вам всю інформацію по товару, яка буде вас цікавити. Наголошуємо, ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, та гарантуємо їх високу якість. Ви з легкістю зможете підібрати поршень до своєї моделі двоколісного, за доступною ціною. А ми надамо вам допомогу.

Всі питання по термінах і доставці ви можете самостійно дізнатися на нашому сайті.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.