Головна / Цікаво знати / Портал-енциклопедія для вигідних покупок для аграріїв

Портал-енциклопедія для вигідних покупок для аграріїв

В Україні почав роботу перший цільовий онлайн-магазин, створений спеціально для аграріїв. Цей портал відрізняється від звичайних магазинів продукції для фермера цілим рядом важливих критеріїв, що спрощують його нелегку працю. А суворий фірмовий напрямок магазину LNZ Web і якісні товари від офіційного дистриб’ютора LNZ-MARKET дозволяють вибирати тільки найкращі бренди.

Якість, не раз перевірена на практиці

Бренд LNZ Group представив офіційний інтернет-магазин LNZ Web, в якому пропонується не просто робити покупки, а помітно поліпшити врожайні показники власних полів. Досягається це не використанням товарів відомих брендів для обробки землі або покупки найдорожчого посівного матеріалу. Аграрії по всій Україні діляться досвідом, радять агрохімію і саджанці, пропонують один одному різні варіанти дозування. Але в магазинах їм радять робити “все за інструкцією” від виробника.

Платформа LNZ Web створена спеціально для середнього і малого бізнесу, де якість і кількість врожаю часом є критичною. Тут можна придбати якісну продукцію міжнародного класу за помірною ціною. І отримати дійсно правильну інструкцію щодо її застосування, бо вся вона не раз випробувана на полях LNZ. Особливо корисним цей магазин буде для початківців аграріїв за цілою низкою причин:

1. У LNZ Web можна купити продукцію відомих міжнародних брендів за найдоступнішою ціною. Ми роками тісно співпрацюємо з багатьма відомими виробниками світового рівня без посередників.

2. Вартість агрохімії і насіннєвого матеріалу для малого бізнесу така ж, як і для великих ферм.

3. Неодноразова перевірка на полях LNZ Group пропонованих в магазині добрив, засобів захисту рослин та іншої агрохімії гарантує якість, перевірену практикою, а не рекламою.

4. І найцінніше – для кожної групи товарів в онлайн-магазині LNZ Web є не тільки загальна інформація, а й практичні рекомендації щодо застосування. А початківцям аграріям допоможуть фахівці холдингу, готові виїхати і допомогти їм безпосередньо в полі.

Відсутність посередництва знижує вартість багатьох товарів мінімум на третину в порівнянні з роздрібними магазинами “для всіх”. А прямі контакти з фірмою-виробником гарантують якість і відсутність підробок продукції.

LNZ Web – повний спектр послуг

Ще одним дуже важливим фактором корпорації LNZ Group є наявність можливості LNZ трейд – покупка готової продукції у клієнта. Це ще один великий плюс в скарбничку платформи LNZ Web. Кожна фірма зацікавлена ​​в прибутку, і чим більші обсяги отримає агрохолдинг від клієнтів, тим вищим він виявиться.

Тому агрохолдинг обрав найкращий шлях серед можливих – запропонувати майбутнім клієнтам найкращу і якісну продукцію для полів за вигідною ціною. А щоб фірма розвивалася, LNZ Web і далі, за словами керівництва, буде поліпшуватися, обростати новими функціями і можливостями для аграрія будь-якого рівня. В тому числі, планується додати можливість купувати, крім продукції для полів і витратні матеріали на кшталт запчастин, техніку і просто все необхідне оптом чи вроздріб.

Уже зараз цей інтернет-магазин пропонує набагато більше, ніж більшість інших агро-дистриб’юторів України. І все вже зараз вказує на те, що LNZ Web здатний стати провідним інтернет-порталом і магазином для аграріїв країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!