Цікаво знати

Портативний рентген апарат від Сanon (Toshiba)

Головною новиною в рентгенівській секції компанії Canon Medical Systems є нова консоль для багатофункціональної системи рентгенографії та флюороскопии Ultimax-i. Інноваційний портативний рентген апарат може виконувати три основних типи досліджень:

  • рентгенографію;
  • рентгеноскопію;
  • рутинну ангіографію.

Звертаємо увагу, що для рентгенографії і динамічних досліджень використовувалися дві окремі консолі рентгену Toshiba.

Огляд оновлень

Новий інноваційний рентген апарат Canon містить у собі як статичні, так і динамічні рентгенівські дослідження, що робить робочий процес більш ефективним і економить витрати користувачів. Єдина інтегрована консоль вперше демонструється на RSNA 2018.

Незважаючи на якісні оновлення рентген апарату, купити портативне обладнання ви зможете за доступною ціною. Адже апарати Toshiba завжди були націлені на доступність та створювалися перш за все для допомоги хворим. Тому купити такий рентген апарат від Canon Medical Systems, як Rextar або Ultimax-i можуть як державні, так і приватні медичні установи.

У Ultimax-i Canon виділяє новий режим, який допомагає поліпшити якість рентгенографічних зображень, отриманих за допомогою апарату. Ultimax-i поставляється з мостовим краном або без нього. Але компанії, які використовують рентген апарат в основному для рентгеноскопії, іноді не купують її з трубним краном. Новий режим дозволяє користувачам рентген обладнання Canon проводити високоякісні рентгенівські дослідження без мостового крана.

Що всередині

Що стосується програмного забезпечення, то тут рентген Canon отримав надсучасний режим автоцентрування для Ultimax-i. Він центрує зображення на екрані рентген обладнання незалежно від того, яка саме анатомія пацієнта була розташована на детекторі рентгенівського випромінення.

Подібний режим може бути корисний для аналізу звітів DICOM і відправки зображень. Якщо ж ви маєте намір купити сучасний переносний рентген апарат, то ваші можливості будуть подвоєні. Адже купити рентген подібного рівня, із такими можливостями та ще й переносного типу робить обстеження простішими, доступнішими та більш ефективними у будь-яких випадках.

Нарешті, Тошиба продемонстрували продукти від Virtual Imaging – дочірньої компанії Canon, яка виробляє класичні рентгенографічні системи. Компанією було представлено інноваційне рентген обладнання, купити яке ви можете вже сьогодні:

  • RadPro Omnera;
  • стельова система;
  • RadPro Mobile 40 кВт Flex Plus;
  • цифровий рентген апарат;
  • портативний пристрій.

Новим для систем є функція IntelliTouch, яка дозволяє користувачам торкатися до зображень і збільшувати їх на екрані дисплея.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.