Головна / Цікаво знати / Послуги детектора брехні в бізнесі: особливості та переваги

Послуги детектора брехні в бізнесі: особливості та переваги

Детектор брехні вже давно перестав бути секретним винаходом з шпигунських романів і фільмів. Дана технологія доступна розробникам сучасного медичного обладнання, тому не дивно, що в теорії кожен може стати володарем даного девайса. Втім, без належних навичок і знань, він марний.

Детектор брехні в Одесі

Ви напевно здивуєтеся, як таке може бути, щоб детектор брехні в Одесі, та ще й доступний широкому колу осіб? В цьому немає нічого дивного. Досвідченими поліграфологами стають психологи зі стажем, які пройшли зарубіжні курси. І на щастя для одеситів, один такий фахівець в місті точно є.

Перевірка співробітників на поліграфі і користь детектора брехні в бізнес-сфері

Не можна сказати, що послуги з визначення правди обходяться дорого. В середньому ціна за сеанс становить від 500 до 1500 грн. Наприклад, перевірка співробітників на поліграфі обходиться в середньому в 800 грн. за роботу з одним випробуваним, але потрібно розуміти, що послуги детектора брехні в бізнесі оцінюються індивідуально, з урахуванням складності і специфіки поставлених завдань.

Ось кілька прикладів корисного застосування поліграфа:

  • Оцінка ризиків, щирості поданої інформації при співбесіді. Будь-який роботодавець хоче знати напевно, що він приймає на роботу чесного, сумлінного фахівця, а не джентльмена удачі, з липовим дипломом, зазіхнув на солідну заробітну плату.
  • Перевірка співробітників на поліграфі. Дефіцит брак щирості нерідко спостерігається у працівників, яких викрито в скоєнні посадових злочинів, порушеннях правил трудової дисципліни і внутрішнього розпорядку.
  • Перевірка партнерів по бізнесу. Підписання контракту, перегляд умов чинної угоди, відкриття нових потужностей, дочірніх підприємств – все це випадки, коли без вірного партнера не обійтися. Щирі обіцянки найкраще підкріпити відповідними результатами перевірки на поліграфі.

Як відбувається перевірка на детекторі брехні?

Насамперед фахівець знайомиться з ситуацією і вимогами клієнта. Далі настає найскладніша і відповідальна стадія – складання переліку питань. Саме від якості даної роботи багато в чому залежить результат. Саме тестування займає від півгодини до 40 хвилин. Завершальна стадія – підведення підсумків на підставі аналізів відповідей.

Якщо хочете дізнатися більше про детектор брехні і всіх деталях співпраці з фахівцем, загляньте на poligraf.net.ua. Тут вам обов’язково допоможуть, нададуть безкоштовну консультацію не тільки щодо застосування процедури в бізнес-сфері, а й інших областях.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + sixteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!