Цікаво знати

Poster – автоматизація кафе, ресторанів і магазинів

Робота будь-якого підприємства або закладу – це злагоджений механізм, де кожен працівник є найважливішою ланкою. Як тільки виникають якісь складності або екстрені ситуації, пов’язані з робочими моментами, то робочий день можна вважати проваленим, оскільки все піде не так як треба.

Але яким чином уберегти себе від цього? Як убезпечити ресторан або кафе від поломок якихось важливих приладів і т.д.? Якщо ці питання все ще не дають вам спокою, тоді ви не чули про програму, під назвою Poster.

Що таке Poster?

Poster – це POS-система або, інакше кажучи, додаток для автоматизації роботи кафе, ресторанів, магазинів, кав’ярень і т.д. Програма неймовірно зручна усіма її функціями, про які ми і поговоримо.

Синхронізація з хмарним сховищем – всі дані ніколи не будуть загублені, навіть в разі нестабільної роботи Інтернету, адже всіма функціями Poster ви зможете спокійно користуватися і без виходу в мережу. Також ви спокійно зможете управляти своїм бізнесом з будь-якої точки світу і не обов’язково при цьому бути лише у комп’ютера:

Простота в розумінні і використанні – п’ять хвилин це багато чи мало? Але цього точно досить, щоб освоїти цю корисну програму, а також навчити своїх співробітників (офіціантів, наприклад) більш швидкій роботі і обслуговуванню відвідувачів;
Робота обслуговуючого персоналу ще комфортніше – офіціанти скажуть вам спасибі за можливість відсортовувати меню, обслуговувати гостей, виставляти рахунок, і все це завдяки додатку, встановленому на планшет;
Бізнес в цифрах – немає нічого кращого, ніж бачити докладні цифри прибутковості і прибутковості закладу, саме тому в додатку Poster є можливість побачити детальну статистику ведення вашого бізнесу і прогноз майбутньої прибутку. Також, завдяки вбудованому бек-офісу, ви можете проводити інвентаризацію на складі і бачити закінчуються або відсутні продукти.

Вас цікавить питання скільки це коштує? Давайте обговоримо.

Тарифи для використання програми

Розробники все зробили так, щоб ви при покупці тарифного плану не сумнівалися, що додаток того варто, саме тому вони дають вам можливість п’ятнадцять днів на ознайомлення з програмою безкоштовно, щоб ви для себе визначилися: підходить вона вам чи ні.

Що ж стосується самих тарифних планів, щоб почати використовувати програму Poster, то вони наступні: startup (точка з кавою, фудтрак, кіоск, МАФ), вартість – 475 гривень / місяць (350 за умови покупки підписки на рік), тариф mini (кав’ярня , квіткова крамниця, невеликі магазини), вартість – 725 грн / місяць (600 за рік); business (кафе, бар, одяг, аксесуари), вартість – 975 грн / місяць (850 за рік); і тариф Pro (ресторан, продуктовий магазин) – 1 475 грн / місяць (1 350 за рік).

Більш детально з цінами ви можете ознайомитися на офіційному сайті розробника.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.