Головна / Цікаво знати / Пожертви – воїнам АТО

Пожертви – воїнам АТО

У Різдвяні дні в домівках сокальчан побував вертеп, у якому брала участь молодь та діти парафіяни церкви св. ап. Петра і Павла. Цей вертеп не лише приносив радість, колядку, щирі віншування у родини мешканців нашого міста, а ще й виконував почесну місію: пожертви, які молодь та діти отримали від вдячних сокальчан, вирішено передати для вояків у зоні АТО. Було зібрано 18500 грн. За ці кошти купили два прилади нічного бачення, бензопилу, рукавиці, берці… А 21 січня усе придбане відвезли в зону АТО (м. Щастя, Луганська області).

У вертепі взяли участь 14 дійових осіб: Василь Підкіпняк, Іван Михальчук, Роман Трохим, Вікторія Трохим, Олег Попов, Валерія Попова, Ірина Черпакова, Данило Ганіткевич, Юрій Ганіткевич, Сергій Мартинюк, Віра Мартинюк, Сергій Сидорчук, Христина Прокопчук, Любов Новосад.

Також нас підтримали заробітчани: Надія Прокопчук, Марія Колянко, Галина Дмитрук, які долучились до акції, пожертвувавши 300 доларів. Вдячність і п. Тетяні зі спільноти "Матері в молитві" міста Сокаля та діаспорі з Неаполя, які завжди передають кошти та продукти бійцям на схід. Хай береже вас Бог!

Ярослав ВАЛЮХ, священик кафедрального храму св. ап. Петра і Павла м. Сокаль.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!