Цікаво знати

Позики в Україні

Займери і як ними користуватися

На сьогоднішній день популярність мікропозик в Україні дуже велика. Пов’язано це, звичайно ж, з тим що людям необхідно в максимально короткі терміни отримати певну суму грошових коштів. Банки, в свою чергу, процедуру видачі кредиту ускладнюють до неможливості: довідки, відомості, різного роду документи. А відповідь на схвалення або відхилення кредиту варто чекати від трьох днів.

У випадку з позиками тут все інакше. Для початку розберемося що це взагалі за організації? Займери – це повністю автоматизований сервіс по видачі онлайн кредитів без черг, довідок та іншого. Тобто за фактом, як ви бачите, ходити за кредитами в банк вже не має ніякого сенсу. Адже в багатьох МФО перші позики можна взяти під 0 відсотків.

Як підібрати правильний займер

Починається найважливіший етап в придбанні необхідної нам суми. Яке МФО підібрати для позики, за якими критеріями його взагалі варто вибирати? Для того щоб відповісти на всі ці питання можна скористатися лише одним сервісом, доступним для жителів України.

Завдяки йому ви можете вибрати одну з цих організацій за такими критеріями:

  • Сума кредиту
  • умови кредиту
  • Вибір МФО зі списку кращих в Україні

Розберемося з сумою кредиту. Мінімальна сума позики, яку ви можете оформити, становить 200 гривень, в той час як максимум, ви можете взяти в борг близько 15 000 українських гривень. Виходячи вже з цього пункту ми переходимо до умов, під якими нам готові видати певну суму.

Умови кредиту також важлива частина. Тут все залежить від ваших побажань. Якщо ви не хочете, щоб вам дзвонили з будь-яких МФО, можете вибрати умова “без дзвінків”, після чого вам вже будуть запропоновані конкретні варіанти. Також можна вибрати умова “без електронної пошти”, це якщо ви не хочете розкривати свою адресу електронної скриньки. Що ж стосується ваших персональних даних, тобто мікропозики, які готові вам зарахувати кошти без фото паспорта. Ну і пункт, про який згадували на початку статті: можливість взяти позику під нуль відсотків.

Якщо ж ви просто хочете знайти просто давно перевірених МФО, то вам пропонується просто вибір зі списку кращих. Тут чітко розписані умови, терміни погашення, процентна ставка, вікові обмеження і максимальна сума позики. Все що вам залишається – вибрати кращу організацію з кращих.

Тому якщо вам саме зараз необхідна певна сума коштів, але немає можливості взяти в борг у друзів або близьких, то не бійтеся вдаватися до послуг МФО з видачі кредитів, адже це сервіси з вельми чіткими правилами, а найголовніше – без численних черг в банках, та ще й з можливістю отримання коштів на карту протягом п’яти хвилин.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.