Цікаво знати

Працівники Митниці отримали від Європейського Союзу засоби захисту для боротьби з COVID-19

27 липня представники Європейського Союзу передали митникам, які несуть службу на митних постах та першими зустрічають громадян, що перетинають кордон, засоби індивідуального захисту.

Серед обладнання, яке відтепер допомагатиме захистити життя і здоров’я працівників Митниці та сприятиме безпечному перетину кордону громадянами під час пандемії коронавірусу:

 – захисні респіратори типу FFP2,

– медичні рукавички,

– окуляри,

– захисні екрани для обличчя,

– дезінфікуючі засоби,

– костюми біологічного захисту,

– бахіли,

– безконтактні термометри.

«Держмитслужба високо цінує допомогу надану Європейським Союзом. Незважаючи на існуючі обмеження міжнародного сполучення, деякі країни поступово послаблюють карантин, відновлюють авіасполучення, продовжують здійснюватися міжнародні вантажні перевезення, в Україні відкриті великі пункти пропуску та функціонують основні аеропорти. Звичайно, в умовах ризику інфікування коронавірусом, безпека наших працівників, які сумлінно виконують службові обов’язки і забезпечують здійснення митного контролю на кордоні, залишається в пріоритеті», – зазначив в.о. Голови  Держмитслужби Ігор Муратов.

Довідково: Допомога надана в рамках проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.