Цікаво знати

Передмонтажна підготовка приміщення

Для того, щоб змонтувати натяжну стелю, в принципі, особливої підготовки приміщення робити не потрібно. Ви можете встановити стелю навіть не плануючи загальний ремонт, так як при монтажі практично нема будівельного сміття, лише мінімум пилу. Проте, варто дослухатися до деяких порад, що допоможуть зробити процес встановлення стелі простим і швидким. Врахуйте подані зауваги, і ви уникнете прикрих наслідків, котрі можуть статися через необережність чи непродуманість певних дій.

Стеля, підлога, стіни

Навіть коли ви не робите комплексний ремонт, а тільки замовляєте монтаж натяжної стелі, зауважте, чи не ушкоджені шви між плитами перекриття. Якщо існує ймовірність, що штукатурка обвалиться, краще укріпити шов, очистити і хоча б запінити монтажною піною. Інакше на ПВХ плівку увесь час будуть просипатися піщинки, та й ризикувати, щоб відчутніший шматок штукатурки пробив полотно натяжної стелі, не варто.

Звісно, при встановленні проводиться мінімум брудних робіт, але все ж вони є. Тому потурбуйтеся про підлогу. Зніміть килими та доріжки, якими вона вкрита, або ж захистіть цінний паркет старими покривалами, цупкою поліетиленовою плівкою чи картоном. Це полегшить післямонтажне прибирання і захистить підлогу від можливих забруднень чи подряпин.

Стіни треба звільнити від усіх декоративних, особливо крихких і вразливих, речей (картини, фото, бра, кашпо, годинники та ін.), якщо декор встановлений стаціонарно і не знімається, варто обмотати його за допомогою поліетиленової плівки і скотчу. Бажано з’ясувати, де і як проведені комунікації, особливо, електропровід, щоб уникнути зайвих пошкоджень і виправлень при закріпленні монтажного профілю.

Меблі, побутова техніка та кімнатні рослини

Варто винести усі дрібні меблі (крісла, стільці, столики і т. ін.), щоб вони не заважали спеціалістам в процесі встановлення натяжної стелі, а також організувати вільний куточок для порізки і підготовки профілю. Більші предмети краще зосередити по центру кімнати і накрити целофановою плівкою. В будь-якому випадку, необхідно забезпечити монтажникам доступ до периметра, по якому буде встановлюватися стеля.

Так як температура, потрібна для встановлення стель, тримається біля 70°С, обов’язково винесіть з приміщення усі кімнатні рослини чи букети, інакше ви їх втратите. Побутова техніка теж здатна зіпсуватися у подібних умовах, тож не залишайте її, а приберіть до іншої кімнати. Єдиним винятком може бути кондиціонер. Але його краще обмотати плівкою й скотчем, щоб туди не потрапив зайвий пил.

Дослухайтеся до корисних порад, і вас оминуть прикрі несподіванки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.