Цікаво знати

Президент надав звання Героя України посмертно саперу Віталію Скакуну, який підірвав міст ціною життя

Президент України Володимир Зеленський надав посмертно звання Героя України інженеру окремого батальйону матросу Віталію Скакуну, який підірвав разом із собою Генічеський автомобільний міст, щоб зупинити ворога.

«Я ухвалив рішення про нагородження званням Героя України Скакуна Віталія Володимировича, сапера 35-ї окремої бригади морської піхоти – посмертно. Ціною власного життя він підірвав міст», – зазначив Президент України у своєму відеозверненні.

Нагадаємо, Віталій Скакун підірвав разом із собою Генічеський автомобільний міст, щоб зупинити російські війська.

25 лютого, коли український народ давав відсіч російським окупантам на усіх напрямках, одним із найважчих місць на мапі став Кримський перешийок, де ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти.

Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення про підрив Генічеського автомобільного мосту. Виконати цю задачу взявся інженер окремого батальйону матрос Віталій Скакун. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.