Головна / Цікаво знати / Прямі дивани, як лідер серед м’яких меблів

Прямі дивани, як лідер серед м’яких меблів

Виконуючи облаштування житла або офісного приміщення, необхідно придбати ряд необхідних меблів, сюди можна віднести столи, стільці, а також диван. На відміну від інших предметів гарнітура, дивани користуються особливим попитом, адже за рахунок своєї універсальності, вони можуть використовуватися не тільки в якості посадкового, але і спального місця. Їх різноплановий дизайн відмінно поєднується з іншими елементами інтер’єру незалежно від цілісного стилю приміщення.

М’який гарнітур для дитячих та ігрових кімнат: функціональне і безпечне виріб

Прямі дивани мають міцну конструкцію, стійкість якої зберігається навіть при великих навантаженнях, навіть при стрибках на їх поверхні. При створенні конструкції задіюються натуральні і екологічно чисті матеріали. Дані властивості дозволяють характеризувати прямі дивани як абсолютно безпечні вироби, які підходять для використання в наступних закладах:

  • дитячі садки, санаторії (табору);
  • поліклініки, кафе і пологового будинку;
  • дитячі та ігрові кімнати.

Крім надійної конструкції, дитячі прямі дивани славляться яскравим дизайном і приємним покриттям, яке, в свою чергу, відмінно проводить повітря, відштовхує пил і відмінно чиститься за допомогою вологих серветок або ганчірки з миючим засобом. М’який гарнітур виключає наявність твердих деталей і гострих кутів. Плюс до всього, він оснащений додатковими ящиками, як в самій конструкції, так і в підлокітниках, де можна помістити іграшки та інші необхідні речі дитини.

Прямий диван для офісу, особливості виробів даної серії

Офісні моделі прямих диванів мають вартість вище, ніж варіанти для домашньої обстановки, за рахунок вартості оббивного матеріалу, яким найчастіше виступає шкіра або її якісний замінник. Рідше використовується щільна груба тканина темних тонів. При виборі офісного дивана важливо врахувати:

  • практичність щодо експлуатації;
  • універсальність розміру гарнітура;
  • оригінальність зовнішнього вигляду.

Стиль і оформлення дивана, який розташований в кабінеті керівника, скаже про його статус і фінансової стабільності компанії. А ось комфортний диван в переговорній кімнаті допоможе заручитися підтримкою ділових компаньйонів, схиливши їх до укладення угоди або підписання цінних паперів. Тому досить важливо, щоб дизайн гарнітура грамотно вписувався в цілісний стиль приміщення. Прямі дивани офісного плану рідко використовуються в якості спального місця, тому в даній ситуації наявність даного властивості в конструкції не обов’язково. Маючи прямий диван в своєму будинку, господар набуває гармонію і затишок.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!