Цікаво знати

Прикордонники у Харкові долучилися до ґендерного проєкту «Ті, що змогли»

Мотиваційний захід пройшов в стінах Центру ґендерної культури м. Харків.

Представники Східного регіонального управління ДПСУ взяли участь в менторському проєкті «Ті, що змогли», який покликаний створити коло довіри серед молоді і більш досвідчених фахівців різноманітних сфер щоб підвищити обізнаність в сучасних напрямках розвитку суспільства. Проєкт реалізується під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

Мотиваційний захід пройшов в стінах Центру ґендерної культури м. Харків. Для курсантів військових вишів, ліцеїстів та кадетів навчальних закладів міста Харкова з підвищеною військово-фізичною підготовкою, а також учасників проєкту було проведено екскурсію Музеєм жіночої та ґендерної історії.

Цікавим та повчальним виявився інтенсивний воркшоп від координатора з ґендерних питань Національної академії Нацгвардії України Руслана Мусевича.

Прикордонниця, мати п’ятьох дітей, підполковник Оксана Іванець, що проходить службу в Східному регіональному управлінні Держприкордонслужби, також поділилася з молоддю своїм професійним досвідом та розповіла як можна поєднувати материнство з військовою кар'єрою.

Захід був дуже цікавим та пізнавальним. Хлопці та дівчата активно дискутували, обмінювалися думками, ставили неочікувані запитання щодо реалізації рівних можливостей чоловіків та жінок у сфері оборони.

Прикордонники у Харкові долучилися до ґендерного проєкту «Ті, що змогли»Прикордонники у Харкові долучилися до ґендерного проєкту «Ті, що змогли»Прикордонники у Харкові долучилися до ґендерного проєкту «Ті, що змогли»Прикордонники у Харкові долучилися до ґендерного проєкту «Ті, що змогли»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.