Головна / Цікаво знати / Як придбати сертифіковану енергозберігаючу лампу?

Як придбати сертифіковану енергозберігаючу лампу?

Підставою для вибору купованого побутового або офісного освітлювального обладнання є позитивна репутація виробника, що забезпечує надійність продукції. Дотримання принципу придбання виключно надійної продукції знаходить особливе значення при купівлі енергозберігаючих ламп, вироблених в даний час всілякими компаніями.

Купуючи електрообладнання, виготовлене в серйозній електротехнічної корпорації, споживач може бути абсолютно впевнений у відповідності продукції затвердженим стандартам. Дотримання стандартів забезпечує довговічність електротехнічного обладнання і побутових електроприладів, а також гарантує безпеку людей при експлуатації сертифікованих пристроїв. Сертифікація продукції забезпечує стабільне відповідність заявленим параметрам, що у випадку з енергозберігаючими лампами означає відповідність реального світіння заявленому спектральному відтінку.

Компактні і довговічні енергозберігаючі лампочки стають звичним атрибутом офісного та домашнього освітлення, замінюючи звичні лампи розжарювання. Придбання великої партії енергозберігаючих джерел світла вимагає досить відчутних фінансових вкладень, проте подальша експлуатація економних ламп забезпечує повну компенсацію зроблених витрат у поєднанні зі значною додаткової економією.

Для великомасштабних освітлювальних мереж у великих адміністративних будівлях одночасна заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі аналоги забезпечує не тільки економію витрат на електроенергію, але також дозволяє відчутно знизити навантаження на внутрішню електромережу, що сприяє підвищенню безпеки експлуатації електрообладнання.

Крім використання в стандартних освітлювальних приладах, доцільно застосування енергозберігаючих ламп великої потужності (65W або 85W) у великогабаритних світильниках, призначених для освітлення складських приміщень і промислових майданчиків. Економічний ефект від переходу на використання енергозберігаючих ламп більш відчутний у великих приміщеннях з великою кількістю освітлювальних приладів.

Залежно від економічної стратегії підприємства заміну стандартних ламп розжарювання на економні аналоги можна виробляти поетапно, у міру виходу з ладу окремих екземплярів, або провести повне переоснащення освітлювальних систем протягом одного дня. Одночасна заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі джерела світла забезпечує однорідність випромінюваного колірного спектру, що прямо відображається на кольоровідчуттів персоналу і створює комфортні умови праці.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!