Головна / Цікаво знати / Долучайтесь до вирішення найболючіших питань

Долучайтесь до вирішення найболючіших питань

Протягом останнього часу у соціальних мережах з’являються ряд абсолютно безпідставних звинувачень в мій бік щодо діяльності КП «Сокальжитлокомунсервіс», роботи виконавчого комітету Сокальської міської ради, зйомки центральної частини міста та ремонту доріг.

Хочу повідомити вас про наступне. Я не буду реагувати на кожен допис у соціальних мережах щодо діяльності КП «Сокальжитлокомунсервіс». Чекаю на повний звіт депутатської комісії з перевірки діяльності комунального підприємства і тільки після цього вживатиму відповідні заходи.

На засіданнях виконавчого комітету міської ради затверджують кошториси для проведення робіт. Це повноваження виконавчого комітету та цього вимагає підготовча процедура до початку проведення ремонтних робіт. Неприпустимими є спроби певних активістів перешкоджати чи зривати засідання виконавчого комітету та блокувати проведення ремонтних робіт доріг та тротуарів міста, дахів у будинках № 53 по вул. Героїв УПА, № 2 по вул. Українській, № 42 по вул. Чайковського та інші!

Щоб усі зрозуміли, зйомка центральної частини міста проводиться для того, щоб провести розбивку прибудинкових територій кожного будинку у місті і виділення їх під створення ОСББ, які сторюватимуть після реформування та ліквідації КП «Сокальжитлокомунсервіс». На даному етапі проводиться геодезична зйомка з подальшим формуванням детального плану міста з нанесенням усіх існуючих інженерних мереж. 

Цілком абсурдними виглядають безпідставні звинувачення щодо ремонту доріг! По-перше, дороги у нашому місті перебувають у жахливому стані і мене просто обурює позиція певних «активістів», які намагаються зірвати їх ремонт! По-друге, підприємство, яке проводить роботи, позитивно себе зарекомендувало ремонтом дороги по вул. Тартаківській – від пам’ятника Т. Г. Шевченку до санаторної школи-інтернат! По-третє, ремонтні роботи по дорогах проводяться згідно з тими пріоритетами, які були визначені, а саме: це центральні дороги вул. Шептицького і вул. Шашкевича, дорога, якою мешканці району йдуть до Центральної районної лікарні, перехрестя злощасної Об’їзної (яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області), вул. Підкови та вул. Яворницького – по якій будуть рухатися транспортні засоби наших потенційних інвесторів до колишнього заводу хімічного волокна. Паралельно з ремонтами доріг по вул. Петрушевича (від Об’їзної) і вул. Я. Мудрого будуть проводитись і роботи по прочищенню та поглибленню водовідвідного рова для того, щоб зняти питання затоплення вулиць Я. Мудрого, Крушельницької, Кошового та Петрушевича. 
Шановні сокальчани! Усі процеси затягування, блокування і перешкод при ремонті доріг є неприпустимими!

Закликаю мешканців міста та громадських діячів здійснювати контроль над проведенням ремонтних робіт на дорогах, не слухати безпідставних і неправдивих звинувачень, та долучатися до вирішення найболючіших питань у місті.

Принагідно закликаю всіх сокальчан та організації, установи міста напередодні Великодніх свят навести порядок біля територій, які за ними закріплені чи належать, щоб Сокаль був чистим та охайним. 

Вадим Кондратюк, Сокальський міський голова.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!