Головна / Цікаво знати / Прививки для дітей – що потрібно знати

Прививки для дітей – що потрібно знати

А чи потрібні вони взагалі?

Питанням, чи потрібно робити щеплення, задаються майже всі батьки, перш ніж піти на такий крок. Мовляв, небезпечно напихати дитину в такому віці незрозуміло чим. Але такі побоювання виникають тільки через необізнаність і страшних історій знайомих або побачених по телебаченню. Але проблема полягає не в поганих щеплення, а в неточних протипоказання. Само собою, не варто відразу ж прищеплювати від усіх хвороб відразу, потрібно ретельно обстежити дитину, щоб з'ясувати, на які препарати у нього може виникнути негативна реакція. Для цього, крім усім відомих загальних аналізів крові та сечі, необхідно зробити бакпосева калу, теплою сечі, а так само з носа і зіву (перед тим, як починати робити щеплення для дітей, потрібно ознайомиться з усіма необхідними аналізами). Залежно від результатів, одних дітей можна щепити вже в 3 місяці, а іншим може бути протипоказано до 3 років.

Безпосередньо побічні ефекти можна віднести до двох груп: загострення, які пов'язані з центральною нервовою системою (ЦНС), а так само температура. Іноді виникають алергічні та імунологічні реакції, які з'являються в результаті вроджених дефектів імунної системи. У рідкісних випадках, коли дитина тільки захворює якої-небудь генералізованої інфекцією (грип, вітряна віспа і т.д.), при проведенні щеплень, дана хвороба прогресує дуже швидко і може вести за собою важкі наслідки. Ускладнення, пов'язані з ЦНС, виникають з повторною активацією наявних при народженні ЦМБ або ВЕБ-інфекцій, які, будучи в інкубаційному періоді, які не були діагностовані. Температурні відхилення, які проявляються після того, як дитині зробили щеплення, так само не є нормою, а пов'язані з прихованою бактеріальною інфекцією в нирках.

За період з 1998 року по теперішній час, клініка Вітацелл обслужила кілька тисяч юних пацієнтів. З них, менше половини були допущені до щеплень відразу, з причини відсутності тих або інших протипоказань, після проходження обстеження. Решта ж отримали відстрочку, від місяця до кількох років. І тільки після цього, коли діти були вилікувані, їх прищепили за індивідуальним графіком, тому що подальше здоров'я дитини дуже важливо і не терпить поспішних рішень.

Виходячи з вищесказаного, можна дати однозначну відповідь – так, дітей потрібно прищеплювати, причому після попереднього обстеження і не важливо, це звичайні щеплення від грипу або чогось більш серйозного.

Клініка Вітацелл.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!