Головна / Цікаво знати / Про переваги легальної праці

Про переваги легальної праці

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток", розпорядження голови Львівської ОДА від 28 серпня 2009 року №851 "Про створення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення", з метою координації діяльності районних структур та забезпечення контролю за належною виплатою заробітної плати, легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками у районі розпорядженням голови РДА від 20 квітня 2011 року № 226 створено робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (надалі  робоча група), затверджено склад робочої групи та положення щодо її діяльності.

У склад робочої групи входять представники виконавчої влади, профспілок, податкової інспекції, правоохоронних органів роботодавці та інші.
Перше засідання робочої групи відбулося 5 травня. На ньому розглянули організаційні питання щодо подальшої роботи. Завданням робочої групи є здійснення контролю за виплатою заробітної плати, забезпечення дотримання норм чинного законодавства при наймі працівників. Неоформлені трудові відносини несуть у собі негативні наслідки як для роботодавців, так і для найманих працівників.

Для роботодавця нелегальна праця може принести нестабільність у його діяльність, плинність кадрів зумовить необхідність постійного навчання нових працівників, відсутність відповідальності працівника, можливість безкарного заподіяння матеріальної шкоди, шкоди діловій репутації, неналежне виконання трудових обов’язків.

Для найманого працівника неоформлені трудові відносини теж несуть нестабільність щодо можливого припинення трудових відносин в будь-який час і без належного обґрунтування, повну відсутність соціальних гарантій, передбачених державою для найманих працівників і у майбутньому – мізерні пенсії.

Наталія КАРТАШОВА,
голова робочої групи з питань легалізації
виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!