Головна / Цікаво знати / Про порядок та строки подання податкової декларації на поточний рік з фіксованого сільськогосподарського податку

Про порядок та строки подання податкової декларації на поточний рік з фіксованого сільськогосподарського податку

Порядок та строки подання податкової декларації на поточний рік з фіксованого сільськогосподарського податку визначено ст. 306 Податкового кодексу України. Пунктом 306.1 цієї статті встановлено, що сільськогосподарські товаровиробники самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік, розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва, відомості (довідку) про наявність земельних ділянок за встановленою формою.

Сплата податку проводиться щомісячно протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця, у розмірі третини суми податку, визначеної на кожний квартал від річної суми податку, у таких розмірах: у першому кварталі – 10 відсотків; у другому – 10%; у третьому – 50%; у четвертому – 30%.

Базою оподаткування податком для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), проведена станом на 1 липня 1995 року, для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) – нормативна грошова оцінка одного гектара ріллі в області, проведена станом на 1 липня 1995 року.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Державної податкової інспекції у Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!