Цікаво знати

Про РРО під час зустріч з платниками податків

Про новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій йшлося на зустрічі фахівців  ДПІ у Сокальському районі з платниками  Сокальщини. Адже саме ця тема наразі хвилює як підприємців, так і пересічних громадян.

Основні напрямки зустрічі, які були озвучені завідувачем сектора з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних  осіб та єдиного внеску Сокальської ДПІ Оленою Наумчук,  були  про те, що вимоги про застосування РРО не змінюють базових критеріїв застосування спрощеної системи оподаткування та дія нових законів не поширюється на мікробізнес, застосування програмних РРО стає простішим, дешевшим, швидшим та проводиться поетапно. Присутнім  розповіли про ключові зміни, категорії платників, які підпадають під дію законодавчих нововведень, терміни введення Законів, та багато іншої корисної інформації.

Під час  засідання проводилась конструктивна  дискусія за напрямами: ФОПи на єдиному податку: хто та коли повинен застосовувати РРО;  система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій; система контролю справжності та достовірності розрахункових документів.

Також було закликано всіх роботодавців дотримуватись вимог трудового законодавства, не допускати до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин. Олена Наумчук наголосила, що виплачувати заробітну плату потрібно виключно офіційно, при цьому її розмір повинен бути не менше мінімальної та відповідати правдивим нарахуванням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.