Головна / Цікаво знати / Про зміни в призначенні та перерахунку житлових субсидій

Про зміни в призначенні та перерахунку житлових субсидій

З метою подальшого підвищення ефективності Програми житлових субсидій Кабінет Міністрів України 6 липня 2011 року прийняв постанову № 728, яка набрала чинності з 1 січня 2012 року. Згідно з нею підвищено соціальні гарантії в оплаті житловокомунальних послуг для сімей з дітьми або інвалідами.

З 1 січня 2012-го у разі призначення житлової субсидії сім’ям, до складу яких входять діти або інваліди І, II груп і дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму (1017 грн.), сплачуватимуть за житловокомунальні послуги 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу (до 1 січня 2012 р. такі сім’ї сплачували 10%, якщо дохід на одну особу не перевищував 50% прожиткового мінімуму).

Для сімей, які отримували субсидії станом на 1 січня 2012 р. перерахунок розміру субсидії, виходячи із зменшених відсотків обов’язкової частки плати, буде проведено автоматично, без додаткових звернень громадян.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2007 р. № 821, станом на 1 січня 2012 р. газопостачальним управлінням проведеноперерахунок оплати вартості використаного природного газу щодо кожного споживача залежно від обсягу фактичного використання у попередньому році, та від диференційованих залежно від річних обсягів споживання, роздрібних цін. У зв’язку із чисельними запитами, стосовно порядку перерахунку призначених субсидій повідомляємо, що на підставі інформації, наданої Сокальським УЕГГ, управлінням •праці та соціального захисту населення, протягом І кварталу поточного року буде здійснено перерахунок розмірів на даних населенню субсидій (без звернення громадян) з 1 січня 2011 року, призначених на опалювальний період 2011 – 2012 років, та міжопалювальний період 2011 року.

Оксана ВОЙТОВИЧ,
головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення.

Все, что Вы хотите знать про мужской и женский теннис wta-atp.ru На страницах блога Вы найдете сведения про Патти Шнидер и Светлану Кузнецову, Радека Штепанека и Елену Янкович, Марию Шарапову и Динару Сафину

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!