Цікаво знати

Просування сайту і алгоритми Google

Просування сайту, яким займається компанія Turboseo, є однією з основних задач власників інтернет-ресурсу, які пропонують свої товари або послуги в мережі. З її допомогою можна домогтися високої позиції на першій сторінці видачі по певних ключових запитах. Займаючись просуванням сайту слід використовувати найрізноманітніші інструменти інтернет-маркетингу. Величезне значення має якість вашого ресурсу та розміщеного на нам контенту. Низькопробний ресурс можна просунути за допомогою контекстної реклами чи навіть методів чорного SEO, але результат навряд чи буде довготривалим.

Замовляючи просування сайту, враховуйте, що ваш інтернет-проект повинен відповідати досить суворим вимогам пошукових систем, які відбраковують нецікаві і малокорисні для користувача сайти.
Інтернет-маркетинг: на що звернути увагу

Інтернет-маркетинг включає в себе величезний спектр інструментів, спрямованих на підвищення лояльності клієнта і їхнє залучення на ваш сайт, який строго оцінюється не тільки користувачами, але і пошуковими системами. Так, Google представив три алгоритму: Пінгвін, Панда і Колібрі, які періодично оновлюються і стежать за якістю сайтів.

Алгоритм Панда, в першу чергу, звертає увагу на якість вашого контенту. Санкції можуть викликати дубльовані сторінки, безглуздий текст, неунікальний або перенасичений ключовими словами контент і навіть численні граматичні та орфографічні помилки. Постарайтеся взгялнуть на сайт очима відвідувача і оцінити його привабливість. Якщо ваш сайт не буде відповідати інтересам користувача, його чекає зниження у видачі або взагалі відсутність індексування.

Алгоритм Пінгвін основна увага зосереджує на боротьбі з неприродними посиланнями. Якщо на вас посилаються ресурси далекої від вашого сайту тематики або ви берете участь в сумнівних посилальних схемах, алгоритм може покарати вас. Дітище Google Колібрі було створено для кращого розуміння запитів користувачів. Цей алгоритм поліпшить ваші позиції, якщо ви надасте відвідувачам сайту ту інформацію, яку вони очікують побачити, а не потік ключових слів.

Інтернет-маркетинг дозволяє враховувати вимоги пошукових систем. Ви можете доручити оптимізацію сайту професіоналам, наприклад, компанії Turboseo або осягати премудрості SEO самостійно.

Голос Сокальщини на GoogleNews