Головна / Цікаво знати / Професійна seo розкрутка сайту – кращий спосіб збільшити продажі

Професійна seo розкрутка сайту – кращий спосіб збільшити продажі

Ви не займаєтеся пошуковим просуванням сайту? В такому випадку вам можна забути про потік клієнтів і не розраховувати на отримання зростаючого прибутку. SEO оптимізація і просування – це обов’язковий етап комплексного просування. Якщо ви вирішили зробити всі роботи самостійно, то вам цікаво і корисно дізнатися про те, на що потрібно звернути увагу і які помилки можуть вас підстерігати.

Про що важливо пам’ятати перед початком seo розкрутки сайту в Україні:

1. Весь контент на сайті повинен бути унікальним. На якому сайті повинен бути контент: опису товарів, статті, новини та інша інформація. Не варто займатися плагіатом і списувати дослівно всю інформацію з інших сайтів. Цей показник розраховується пошуковою системою як злодійство. За це можна отримати велике покарання – потрапити під фільтр, а це точно погіршити ваші позиції.
Важливо! Опис товарів вимагає унікальності! Якщо ви просто візьмете і перепишете інформацію про товар, яку знайдете на коробці товару або інструкції, то це вже однозначно буде говорити про не унікальна тексту. Таку ж процедуру можуть зробити і ваші конкуренти, тому великі шанси, що саме вас запідозрять в плагіаті.

2. Не варто розміщувати витікаючі посилання, особливо з головної сторінки сайту. Якщо ви захочете за допомогою сайту обмінятися банерами або посиланнями, то не чекайте від цього позитивного результату. Якщо вже зовсім так потрібно додасть посилання, що веде на інший сайт, то рекомендуємо зробити окрему сторінку і зробити всі необхідні роботи всередині неї.

Знайте! Пошукова система кожній сторінці надає певне політичне значення, а всі розміщені на ньому посилання цю вагу відбирають, згідно з позицією сайту в пошуковій видачі знижуються.

3. SEO-просування може принести високі позиції, але не продажу! Якщо ви займаєтеся сео-продвжіеніем, то повинні чітко розуміти, що результатом робіт повинні виявитися перші позиції в пошуковій видачі, також повинен збільшитися трафік, але це не гарантує зростання продажів.
Як отримати покупців з відвідувачів? Якщо SEO приваблює відвідувачів, то конвертувати користувачів в покупців повинні робити з юзабіліті з інтернет сайтом.

4. Позиції – непостійна величина, вони можуть коливатися. Після того як ваш сайт займає одну з перших десяти позицій в ТОПі, то позиції можуть змінюватися. Тому є безліч факторів, таких як вдосконалення алгоритмів ранжирування сайтів пошукової системи, поява нових гравців, підвищення рівня конкуренції.

Позиції впали на 2-3 позиції? Причин для паніки немає! А ось якщо сайт зникає з індексації або потрапляє під фільтр, то важливо швидко вжити заходів, так як з бана сайт буває дістати дуже складно.

5. У вас молодий сайт? В такому випадку якісна розкрутка сайтів оптимізація сайту може бути довше, ніж сайту, який вже давно працює в мережі. Це пов’язано c тим, що «сайти з історією», які змогли себе добре зарекомендувати – у пошукових систем знаходяться в пріоритеті.

Чи плануєте вивести сайт в ТОП і отримувати нових клієнтів? В такому випадку вам допоможе комплексне просування сайтів. Залучення всіх методів дозволяє найкращим чином не тільки підвищити позиції в топі, а й привести зацікавлених відвідувачів і конвертувати їх в покупців.
Детальніше розвиток бізнесу професіоналам – замовляйте просування в компанії Time to Site!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!