Цікаво знати

Прогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівку

Прикордонники Чопського загону в пункті пропуску «Тиса» в автомобілі українця виявили приховані 354 колоди карт Таро.

34-річний громадянин України повертався з Угорщини додому автомобілем «Мерседес» української реєстрації через пункт пропуску «Чоп (Тиса)». Чоловік обрав смугу руху «зелений коридор». Але в ході контролю, враховуючи аналіз ризиків, правоохоронці вивели автомобіль із загального потоку руху для поглибленого огляду.

Прикордонники та працівники митниці в конструктивних особливостях салону автомобіля виявили приховані колоди карт виробництва Італії, США та Китаю. За повір’ям карти Таро служать для передбачень та відкриття прихованих істин. Водій, мабуть, розклав 354 колоди «не в тій комбінації» під декоративною обшивкою та під сидінням автівки, тому для нього подорож закінчилася невдало.

Для чоловіка містичні колоди послугували причиною втрати автомобіля, адже працівники митниці вилучили не лише їх а й сам транспортний засіб 2011 року випуску, оцінений у понад 270 тисяч гривень.

Прогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівкуПрогадав. Розклав карти Таро «не в тій комбінації» та втратив автівку

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.