Цікаво знати

Проводимо сучасний ремонт у квартирі

Вже пройшли ті часи, коли одне тільки слово «ремонт» у багатьох викликало нервове здригування. Сьогодні можна з легкістю розв’язати цю проблему, досить мати вдома вихід в Інтернет.

Складність полягає в іншому – не нарватися на шахраїв. Мені довелося зіткнутися з декількома такими ненадійними компаніями, поки я не знайшов сайт компанії Vival. Через те, що в мене потік дах я був змушений поновити ремонт. А дана компанія спеціалізується на гідроізоляції.

Як я зрозумів, що нарвався на недобросовісних працівників

Моя квартира ще могла б потерпіти і постояти пару років без ремонту, але якщо є можливість, навіщо відкладати такі справи? Саме тому я і почав шукати відповідну ремонтну бригаду. Спочатку мені не таланило – на сайті компаній була вказана одна інформація, але в ході переговорів з’ясовувалася безліч нюансів, які не влаштовували мене. Або ж це були більш високі ціни, або в кошторис приписували послуги, які мені не потрібні і інше. Основним моїм завданням було знайти фірму для гідроізоляції даху, так як через нього мені потрібно було переробляти ремонт. При ізоляції даху герметик поліуретановий саме те, що потрібно. І працівники компанії вміють ним користуватися.

Коли я вже збирався відкласти цю справу до кращих часів, мені порадили фірму Vival. Ціни на ремонт квартир, які були виставлені на сайті, мене влаштовували, але гіркий досвід не давав повірити написаному. Я подзвонив по вказаному номеру телефону і почув ту ж інформацію. Це вже було добре, але ще не давало ніяких гарантій. Я залишив заявку і став чекати приїзду фахівця, візит якого мені пообіцяли.

Що сказав представник фірми

На подив, чоловік, який приїхав подивитися мою квартиру, сказав те ж саме, що і менеджер по телефону. Окрім цього, він пояснив мені, чому ремонт даху мого житла матиме саме таку суму: площа моєї квартири більше 70 квадратних метрів, тобто буде більший об’єм робіт і відповідно велика вартість. Окрім цього грають роль:

  • складність;
  • використання техніки;
  • монтаж і демонтаж.

Два останні пункти мені були не потрібні, але, принаймні, я зрозумів загальну схему формування вартості. Коли ми почали складати кошторис, я зрадів ще більше: мені радили не лише послуги і якісні матеріали, але і підказували, на чому можна було заощадити! Ось це здивувало мене найбільше!

Роботи

Після численних невдач, я був присутнім на ремонті практично цілодобово. Правда, як виявилося даремно – я не попереджав, коли приїду і незважаючи на це, жодного разу не застав бригаду без роботи. Ремонт йшов швидко, і все виконувалося якісно – за цим я стежив в усі очі.

Результат я побачив досить скоро, і був приємно здивований – були враховані усі мої побажання, а в якості я не сумнівався, все-таки все перевіряв особисто. І досі задоволений, що звернувся саме в цю компанію, настільки мені все сподобалося.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.