Цікаво знати

Прибирання снігу в Києві

Зовсім скоро в столицю й до всіх міст і регіони України прийде зима. Зима – це не тільки святкові салюти на честь Нового року. На жаль, у зими є і такі “принади”, які доставляють щорічно українцям чимало проблем.

Так, як ви встигли здогадатися, мова йде про сніг, причому про сніг в великих обсягах.

Чи стикалися ви з тим, що вам доводилося відкопувати свою машину, щоб поїхати на роботу або ж розчищати територію, для того щоб мати можливість пересуватися, зчищати снігові замети з даху будівель? Думаю більшість з тих, хто читає цю статтю, мали досвід з усім вищеописаним. А тепер уявіть, що ви все це робите не власними, витрачаючи по кілька годин, а професіонали з високотехнологічної збиральною технікою? Зроблять вони це набагато швидше, що дозволить вам зайвий раз не спізнитися на роботу, або ж просто відпочивати не думаючи про те, як багато снігу на вулиці, як довго його прибирати. Адже “Трансавтогруп” зроблять це за вас.

Як скористатися сервісом даної компанії? Все дуже просто: залишаєте заявку на сайті https://www.transautogroup.com/services/uborka-i-vyvoz-chistka-snega/, вибравши попередньо послугу або ж просто зателефонуйте на контактний номер, вказаний на головній сторінці сайту. Менеджери-професіонали допоможуть визначити тип послуги, підрахують загальну площу очищення від снігу і виставлять вам чек на оплату. У своєму арсеналі компанія використовує передову снігоочисну техніку, таку як:

  • шнекові машини
  • Фрезерно-роторні машини
  • Будівельна техніка

Техніка зі щітками

Шнекові машини впораються зі сніговими заметами та валами, які не перевищують двох метрів у висоту, фрезерно-роторні машини можуть відкидати сніг до 20 метрів, а також занурити всі ці “принади зими” у вантажний кузов. Також нерідко компанія вдається до використання будівельної техніки в очисних операціях: екскаватори, бульдозери, навантажувачі. Техніка зі щітками дозволить легко очистити вулиці від снігу, який щойно випав, але вже приносить певні незручності в пересуванні по місту.

Компанія оперативно справляється зі своїм першочерговим завданням, а мінімальний поріг вартості вашого замовлення не перевищує 1000 гривень. Ціна розраховується з ряду факторів і умов: площа ділянки, на якому проводяться снігоочисні роботи, його місце розташування, кількість снігу, а також скільки одиниць техніки необхідно задіяти під час прибирання. Тобто ціна не береться просто так, вона не є однією для всіх випадків, її формують виходячи з факторів, перерахованих вище. Це все робиться для того, щоб надати вам якісний сервіс, з мінімальними витратами для вас. Оскільки основний принцип компанії свідчить про те, що час – найважливіший людський ресурс, а основна мета: дати вам можливість знову з комфортом пересуватися по зимовому Києву і насправді насолоджуватися цією порою року, а всі інші зимові неприємності “Трансавтогруп” вирішить за вас.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *