Головна / Цікаво знати / Причини для оренди квартири, а не готельного номера

Причини для оренди квартири, а не готельного номера

Ви зібралися на час переїхати в столицю, але все не можете вибрати житло для вашого проживання в Києві? Тоді розгляньте варіант оренди квартири. Зняти житло можна як безпосередньо від власника, так і від агентства. Для цього варто відвідати сайт country.ua і задати пошук варіантів для знімання онлайн.

Переваги оренди житла

Зняти квартиру в оренду вигідно по ряду причин:

  • ваші витрати будуть набагато нижче, ніж при оренді номера в готелі;
  • наявність повноцінної кухні в квартирі дозволить вам самостійно готувати собі сніданки, обіди та вечері, не витрачаючи величезні суми на походи по ресторанах і кафе;
  • не потрібно буде доплачувати за кожного гостя, який вирішить залишитися у вас на ніч;
  • немає необхідності приходити додому до зазначеного адміністрацією готелю часу;
  • ви маєте можливість вести звичний спосіб життя, не побоюючись бути поміченим і розкритикованим адміністратором готелю – це стосується як алкоголю, так і галасливого проведення часу.

Що потрібно зробити для оренди квартири без посередників

Якщо ви не готові переплачувати посередникам і при цьому ви шукайте недорогі, але доступні за вартістю апартаменти, тоді вам варто спробувати зняти двокімнатну квартиру в Києві за допомогою інтернет-порталу country.ua. Для цього потрібно просто виконати ряд нескладних дій:

  • зайти на сайт порталу;
  • визначитися в місті, в якому вам потрібно зняти квартиру;
  • вказати бажаний для вас район міста для майбутнього проживання;
  • вибрати цінові межі – мінімальну і максимальну орендну плату, яку ви готові заплатити за квартиру.

Що врахувати при оренді столичної нерухомості

Вибираючи квартиру для оренди в Києві, звертайте увагу на дальність її розташування від найближчої станції метро. Має значення також якість і свіжість ремонту, наявність або відсутність необхідної для комфортного життя побутової техніки з меблями. Якщо квартира, яка вам сподобається, буде розташована на нижньому поверсі, тоді вам варто переконатися в тому, що підвал будинку сухий і теплий. В іншому випадку у вашому домі завжди буде сиро і холодно. А ось якщо ви орендуєте квартиру на останньому поверсі, то наявність якісно перекритою покрівлі в будинку просто обов’язково. Інакше вам на голову буде литися вода кожен раз, як за вікном буде йти дощ.

Якщо ви вирішили шукати квартиру для оренди самостійно, без допомоги професійних ріелторів, тоді скачайте в інтернеті шаблон типового договору оренди. Попросіть орендодавця показати оригінал документів, що підтверджують його право власності на житло. Також важлива наявність паспорта власника квартири при підписанні договору.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 + 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!