Цікаво знати

Прикрасити дитячу. Три простих варіанти

Багато батьків, коли готують дитячу для свого малюка, хочуть прикрасити цей простір самостійно, зробити щось індивідуальне. Можна підібрати оригінальні меблі. Так, дитячі ліжка Київ пропонує покупцям придбати в найоригінальніших конструкціях: трансформери, горища, ліжка-будиночки.

Можна замовити різні плакати, прикрасити фотографіями, подушками з ім’ям і іншими милими штучками, але також можна зробити своїми руками частину ремонту для крихти. Стіни, стеля можуть стати полотном для батьківського творчості. Навіть якщо особливих навичок немає, але є велике бажання, то можна вибрати один з варіантів оформлення дитячої.

Малюнки

Якщо один з батьків має художнім талантом, то йому не потрібно розповідати, які застосовувати техніки, як задекорувати стіну або стелю. На жаль, мало хто володіють такими навичками, а намалювати щось своїми руками в дитячій дуже хочеться. Для цього існують кілька пристосувань – трафарети, фігурні валики, проектор.

Вже готові трафарети з улюбленими казковими персонажами, метеликами, машинками продаються в магазинах і в Інтернеті. Їх просто потрібно наклеїти на стіну і зафарбувати в певних місцях. Після нанесення фарби трафарети потрібно прибрати.

Фігурні валики – це спеціальні пристосування для фарбування. Мають спеціальний рельєф, який дозволяє наносити фарбу в певній манері або з декоративними елементами – пташки, квіти, зірки і багато іншого.

Наносити малюнки можна за допомогою проектора. Зображення висвічується на стіні, а завдання батьків – просто розфарбувати його потрібними квітами.

 

Наклейки

Найпростіший варіант прикрасити дитячу кімнату – наклеїти наклейки на стіну. Сучасні матеріали пропонують не тільки прості паперові картинки, а й багато інших, оригінальних виробів.

Прикрасити дитячу можна такими видами наклейок:

  • Тематичні в повний зріст персонажа з мультфільму чи казки;
  • 3Д;
  • Сяючі;
  • дзеркальні;
  • Полотна, на яких можна малювати крейдою або маркером;
  • Лінійки для вимірювання росту і рамки для фотографій, дитячих виробів.

Композицію з наклейок завжди легко доповнити, якщо є така необхідність. Ними легко усунути дефекти поверхонь. Якісні наклейки також легко замінити, якщо зображення набридло або пошкодилось.

 

Об’ємні фігури

Ще один оригінальний спосіб прикрасити кімнату дитини – вироби власними руками. Якщо власна фантазія нічого особливо не підказує, то можна скористатися вже перевіреними рішеннями.

З дроту, тканини або паперу можна змайструвати метеликів. З вати, клею і фарб виходять чудові хмари. За допомогою кольорового картону можна спорудити різні об’ємні фігури і приклеїти їх на стіну, стелю. З гофрованого паперу виходять прекрасні квіти.

Останні кілька років в моді об’ємні фігури з дерева. Для обробки необхідна деяка вправність, якщо робити своїми руками. Для тих же, хто не має відповідного досвіду, але все одно хоче принести шматочок природи в дитячу, є спосіб простіше. Прості гілочки з саду або лісу можна обробити, пофарбувати і зібрати в композицію.

Кожен з методів не тільки прикрасить кімнату малюка. З часом дитина зможе сам або за допомогою батьків доповнювати, змінювати композиції, що сприяє розвитку дрібної моторики і уяви.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.