Головна / Цікаво знати / Хай добро повернеться сторицею

Хай добро повернеться сторицею

Найбільшим багатством людини є совість, добрі вчинки, любов до своєї землі. З моменту Незалежності багато змінилось політиків, депутатів, до виборів усі "годують" людей обіцянками, але чомусь покращення простий народ не відчуває. Надалі зростають комунальні послуги, масове безробіття, процвітає корупція. Наш народ зневірився чекати отого кращого життя, проте ми – сильна нація і обов'язково переживемо важкі часи. 

У Сокалі є хороші люди, які можуть прийти на допомогу, підтримати у біді, вони небайдужі до чужого горя, вислухають і дадуть поради. Це – депутати міської ради Ганна Бельзецька, Ольга Петринка, Остап Климчук. Завжди людяним є й головний лікар Сокальської ЦРЛ, депутат обласної ради Роман Швед. У нього відчинені двері для людей, які потребують допомоги. Він неодноразово допомагав воїнам АТО, хворим і немічним, багатодітним родинам. Хоча для лікарні зменшено фінансування, Роман Швед таки старається зробити ремонт у медичному закладі, закупити нове обладнання, посприяти хворим у виділенні медикаментів.

Я – інвалід, нещодавно довелось звернутись до п. Романа по допомогу. Він вислухав мене, допоміг, бо – милосерна, небайдужа до чужої біди і горя, людина. Здоров'я йому міцного, сімейних гараздів і ще довго працювати на славу Божу і для людей!

Марія ДЕГТЯРЬОВА, інвалід ІІ групи.     

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!