Головна / Цікаво знати / Подорожуємо до Варшави дешево

Подорожуємо до Варшави дешево

За останні десять років перельоти по Європі сильно подешевшали авіакомпанії-лоукостери стали дуже популярні, людям сподобалося літати. Від такої конкуренції наземні перевізники теж заворушилися, пояснює Андрій тренд їздити по Європі на потягах і автобусах. Останні два роки це дійсно стало досить популярним. Першими “вистрілили” автобуси, які стали дуже дешево возити людей, потім до справи підключилися потяги, які вже не змогли конкурувати з автобусами, а потім стали з’являтися і дешеві квитки на пороми

Автобуси

З автобусами по Європі зараз все в порядку: працюючі туалет і Wi-Fi вже загальний стандарт, часто дають безкоштовний чай і кава, зупинки, щоб прогулятися і покурити. Нічні переїзди багатьом все одно даються важко, хоча перевізники і почали видавати ковдри і подушки.

Як правило, автобуси коштують менше, ніж потяги, і практично завжди дешевше літаків особливо перед відправленням. Автобуси на відміну від поїздів перед відправленням особливо не дорожчають, тому, якщо доводиться купувати квитки в останній момент краще вибирати автобус.

Якщо їздити по Франції, то при покупці квитків за 3 дні поїзд буде коштувати 69 євро, літак приблизно стільки ж, а ось автобус як коштував 35 євро, так і буде. Ще один плюс автобусів там у вартість квитка завжди включений багаж, а ось на лоукостерів в сезон ціна багажу може доходити до 35 євро. До того ж усередині країни лоукостери літають рідко – може бути тільки в Іспанії чи Польщі, але в більшості невеликих країн для пересування всередині країни немає особливих альтернатив автобусам.

Для українців в першу чергу будуть цікаві два перевізника Ecolines, який їздить з Львова до Варшави, країни Балтії та Європи. Фішка Ecolines – це акції на автобус Львів-Варшава, коли їздити можна всього за декілька євро. А якщо відслідковувати акції на автобуси, то можна, наприклад, проїхати за маршрутом Львів Варшава Берлін Мюнхен Барселона всього за 2,5 євро».

ВСЯ ЄВРОПА

Щоб спланувати подорож по Європі, найзручніше користуватися агрегатором автобусних маршрутів Infobus. Вони краще всіх шукають автобуси по всьому континенту і будуть особливо корисні, якщо маршрут досить складний.

Eurolines їздять по всій Європі – це група компаній, в якій своє регіональне відділення для кожної країни, але всі автобуси мають спільний бренд. У них досить вигідно купувати проїзний на 15 або 30 днів, який дозволяє скільки завгодно їздити на автобусах Eurolines, вони у всіх країнах ЄС, крім Фінляндії. Для студентів проїзний на 15 днів коштує від 115 євро. Я знаю чоловіка, який використовував цей проїзний по максимуму і за 15 днів доїхав з Литви до Португалії і назад.

ПОЛЬЩА

Польща це країна розвиненого капіталізму, там кілька автобусних перевізників, які дуже серйозно між собою конкурують. В Польщі їздить дуже крутий PolskiBus: якщо купувати квиток за два місяці, то можна знайти квитки по 1 злотому. Так можна, наприклад, доїхати з Варшави до Праги, Відня, Берліна або Братиславу. Але в Польщі взагалі величезний вибір дешевого транспорту. Скажімо, за маршрутом Варшава Вроцлав можна полетіти на Ryanair за 2 євро, а можна поїхати на PolskiBus за 2-5 євро. Взагалі, якщо планувати поїздку в Польщу хоча б за два місяці, то можна знайти майже все що завгодно. По маршруту Львів-Вршава дешевших квитків за перевізника ECOLINES ви не знайдете. Ціна в 300грн буде дешевшою навіть за популярний сервіс, де ви можете підсідати в авто. Крім того, автобусом зручніше та безпечніше подорожувати. Більш детальну інформацію ви можете отримати за адресою ecolines.net. В розідлі сайту Автобус Львов Варшава ви можете переглянути та придбати квитки безпосередньо на сайті. Перед тим як купувати квиток переконайтеся в дійсності вашої візи чи інших проїзних документів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!