Головна / Цікаво знати / Подорож по Одесі

Подорож по Одесі

Подорож на Україну неможливо уявити без відвідування одного з її найкрасивіших міст – Одеси. Оглянути всі визначні пам'ятки за одне відвідування неможливо, але відвідати найдивовижніші і знамениті місця цілком реально.

Якщо ви подорожуєте влітку, у розпал туристичного сезону, подбайте про місце зупинки заздалегідь. Можна забронювати готель в одесі через спеціальний сервіс на сайті і замовити зустріч на вокзалі, тоді трансферна служба доставить вас на місце швидко і своєчасно.

Починати знайомство з містом багато хто воліє з його візитної картки – Потьомкінських сходів. Обов'язково пройдіться по ній і зверніть увагу на її унікальну будову. Зверху здається, що сходи складаються з одних прольотів, а знизу навпаки – суцільні ступені, що йдуть далеко вгору.

У сходи було багато назв, але своє сучасне ім'я вона придбала після виходу на екрани знаменитого кінематографічного шедевра «Броненосець Потьомкін» у 1925 році. Знаменита коляска з немовлям, з'їжджала по східцях і розстріл робочих відомі у всьому світі. Вигадка геніального режисера прославив сходи і зробив її "парадним входом" в Одесу.

Ще одна визначна пам'ятка – Воронцовський провулок, улюблене місце багатьох радянських і російських кінозйомок. Наприклад, там знімалася одна з ключових сцен фільму «Зелений фургон». Названо провулок на честь генерал-губернатора Воронцова, який розмістив в районі свою резиденцію Воронцовський палац, який існує і в даний час.

Обов'язково відвідайте і містичний «картковий будиночок» – знамениту одеську ілюзію, будинок з однієї стіни. Насправді будова має трикутну форму, але бічних стін з лицьової сторони не видно і здається, що будинок впаде, не витримавши пориву вітру.

Забронювавши готелі в центрі Одеси, ви легко потрапите у всі цікаві місця пішки. У тому числі і на знамениту Дерибасівську вулицю, ще одне улюблене місце прогулянок одеситів. На Дерибасівській проводяться гуморини та міські свята.

Обов'язково виділіть час на прогулянку по Морського вокзалу і прокотитеся на катері. Тільки перебуваючи у відкритому морі можна дійсно побачити, що воно чорне і повністю виправдовує свою назву.

На площі вокзалу можна помилуватися на виставку гармат, доторкнутися руками до пальчикам немовляти – пам'ятника, який за повір'ям благословляє закохані пари на народження малюка.

В Одесі багато визначних пам'яток і вам неодмінно захочеться відвідати всі, повернутися сюди ще раз і знову вдихнути чудовий морське повітря.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!