Головна / Цікаво знати / П’ять пар двійняток народилося у пологовому відділенні Сокальської ЦРЛ

П’ять пар двійняток народилося у пологовому відділенні Сокальської ЦРЛ

Протягом травня працівники Сокальського пологового відділення прийняли на світ 85 малюків. А кінець весни і перші дні літа видалися надзвичайно урожайними на близнюків та двійнят, їх тут народилося аж п’ять пар, таке буває вкрай рідко,  розповідає завідувач пологового відділення Надія Кравцова.

29 травня мешканка Горбкова Поліна Смаль при перших пологах народила хлопчиківбогатирів, вагою по 3500 г кожен, зростом 51 і 57см. 5 червня Оксана Кордонська з Княжого народила хлопчиків, вагою 2890 і 2600 г. Жінка розповідає, що це її перші пологи, народжувала разом з чоловіком Олегом і зараз молоді батьки надзвичайно щасливі.

А от сокальчанці Мар’яні Луцик Бог подарував хлопчика, вагою 2730 г і дівчинку  2410 г, це другі пологи у жінки, тепер їх сім’я стала багатодітною. Мама з малюками уже виписані додому.

9 червня надзвичайно раділи народженню двійняток у сім’ї Олійник з с. Заставне. 34річна Мирослава народила хлопчика, вагою 3090 г і дівчинку  2690 г . Це уже четверті пологи у жінки, тепер їх сім’я виховуватиме п’ятеро дітей. Вдома на повернення мами з малюками чекають чоловік і троє старших хлопців  Олександр, Іванко і Віталик.

12 червня працівники пологового відділення прийняли на світ ще одну пару близнюків. У жительки с. Витків Радехівського району, 23річної Марії Бойко народилися два хлопчики, вагою 2860 і 2570 г . Сім’я ще виховує трирічного сина Артема, який разом з батьками радіє народженню братиків.

Усі мами і діти здорові, добре почуваються. Дай Боже, усім новонародженим малюкам здоров’я і світлої долі, хай їм щастить!

Ольга ДИЛИН.

 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 + 11 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!