Головна / Цікаво знати / Рак легенів: 7 ранніх симптомів, які часто пропускають

Рак легенів: 7 ранніх симптомів, які часто пропускають

Навіть якщо ви ніколи в житті не палив і не жили в мегаполісі, ви все одно можете опинитися в групі ризику

 

Рак легенів входить у четвірку самих смертельних видів цього захворювання і вбиває як чоловіків, так і жінок. Навіть якщо ви ніколи не палили, ви все одно можете опинитися в зоні ризику — тому всім нам важливо знати ранні ознаки раку легенів, адже чим раніше розпочато лікування, тим більше шансів на успіх.

Кашель з кров’ю

Кашель з кров’ю — це завжди погана ознака. Необов’язково він сигналізує про рак, але в будь-якому випадку варто відразу ж звернути до лікаря.

Біль у грудях

Біль може віддавати в плече або спину, так що деякі пацієнти навіть приймають її за прояв хвороб серця. Але якщо біль посилюється при глибокому вдиху, під час кашлю або сміх, варто якомога швидше перевірити стан легенів.

Постійний кашель

Якщо кашель не проходить протягом трьох тижнів і більше, саме час звернути до лікаря: розвивається пухлина може дратувати органи дихання, які намагаються буквально виштовхати сторонній об’єкт.

Прочитайте про три простих, але дуже ефективних комплекси вправ, які можна робити де і коли завгодно

Задишка

Ще одна ознака раку легенів — задишка, яка з’являється після підйому по сходах або недовгої прогулянки. З’являється вона із-за того, що пухлина частково блокує дихальні шляхи, а також через скупчення рідини в грудях, яка тиснути на легкі та перешкоджає диханню.

Почуття втоми

Підвищена стомлюваність і постійне почуття втома — це привід як можна швидше звернути до лікаря. Це майже завжди ознака того, що в організмі відбуваються якісь небажані процеси — в тому числі і дуже небезпечні. Якщо ж почуття втоми супроводжується втратою ваги і відсутністю апетиту, то ймовірність того, що симптоми говорять про розвивається рак легень, особливо висока.

Болі в тілі неясного походження

Рак легенів — одна з тих різновидів хвороби, яка може не супроводжуватися якимись явними симптомами аж до самих пізніх стадій. Іноді перші ознаки з’єднання є тільки в тих випадках, якщо метастази проникають у головний або спинний мозок — і тоді можуть відзначатися головні болі, запаморочення, оніміння або біль у кінцівках, біль в інших частинах тіла.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!