Головна / Цікаво знати / Разова грошова допомога

Разова грошова допомога

Відповідно до Постанови КМУ від 02.03. 2016 №141 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням соціального захисту населення Сокальської РДА проводиться виплата разової грошової допомоги до 5 травня в розмірі: 

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаними інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 2975 грн.; II групи – 2600 грн.; III групи – 2310 грн.; 

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 920 грн.; 

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 2975 грн.; 

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 465 грн.;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націоналсоціалістським режимом у тилу ворога – 170 грн.

Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідно-го року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Громадянам, які належать до кількох категорій осіб згідно з цими Законами, виплачується одна допомога – у більшому розмірі.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: м. Сокаль, вул. ГероївУПА, 11, каб. №22, або за телефоном 7-20-66.

Галина КАСЯН, начальник відділу соціальних гарантій та пільг управління соціального захисту населення Сокальської РДА.

   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!