Цікаво знати

Реабілітаційний центр для лікування проблем хребта без операції

Захворювання хребта стали справжньою епідемією нашого століття. Ми менше рухаємось, сидимо на робочому місці в незручному положенні, багато людей мають зайву вагу. Внаслідок цього з’являються болі, грижі, сколіоз. Якщо ви зіткнулись з такими симптомами і шукаєте, де можно пройти лікування хребта у Львові, зверніться у реабілітаційний центр Зарпа (https://zarpa.com.ua/). У фізичних терапевтів цього закладу є великий досвід лікування патологій спини та суглобів.

З якими проблемами найчастіше звертаються?

За роки праці реабілітологи Зарпи стикалися з багатьма патологіями хребта. Найчастіше сюди звертаються люди з такими проблемами:

  • Міжхребцеві грижі
  • Протрузії дисків
  • Защемлення корінців спинномозкових нервів
  • Сколіоз, гіперлордоз, гіперкіфоз
  • Порушення постави
  • Травми хребта

Захворювання хребта можуть виникати в будь-якому віці. Клієнтами центру є дорослі, діти і підлітки. Для кожної групи розробляється свій план лікування та профілактики.

В Зарпі завжди працюють командою. В її склад входять спеціалісти з пасивної та активної реабілітації. Недавно до неї доєднався лікар нутріціолог, що розробляє раціон для людей з хворобами хребта. Адже ці проблеми часто зв’язані з надлишковою вагою та неправильним харчуванням.

Велика увага приділяється ефективній профілактиці. Починати її треба уже в дитячому віці. Але й дорослим варто звертатись в центр ще до виникнення серйозних порушень в хребті. Запобігти хворобі завжди легше, ніж її вилікувати.

Як діагностують патологію хребта в центрі Зарпа?

Курс фізичної терапії завжди починається з детальної діагностики. Вона включає від 16 до 30 тестів. Реабілітолог спочатку проводить детальне опитування, дізнається як довго клієнта турбує біль в поперековому чи шийному відділі, дискомфорт, скованість рухів у спині. Потім оглядає поставу, визначає її порушення, викривлення хребетного стовпа.

Під час тестування вивчаються:

  • Активні рухи, які людина може зробити самостійно.
  • Активно-пасивні рухи (здійснюються за допомогою фізичного терапевта)
  • Стан м’язів в пасивному (розслабленому) положенні.

Для остаточного встановлення діагнозу в деяких випадках радять пройти КТ, МРТ чи рентгенографію.

Як лікують хребет в центрі Зарпа?

Коли проблема виявлена, складається план реабілітації. В центрі Зарпа використовують комплексний підхід до лікування міжхребцевої грижі та інших патологій хребта без операцій та медикаментів. Тут надають перевагу комбінації різних методів, щоб одержати найкращий ефект.

Спершу знімають гострий біль за допомогою різноманітних мануальних технік. Наступний етап – пасивна реабілітація. Використовується лікувальний масаж спини і всього тіла з елементами рефлексотерапії, глибоких точкових та лінійних впливів на м’язи та сухожилля.

Але фізичні терапевти центру Зарпа стверджують, що лише пасивними методами зняти біль і покращити стан клієнта можливо на місяць. Щоб результат зберігався довго, необхідно пройти активну реабілітацію. Вона включає лікувальну гімнастику, кінезіотерапію. Вправи і навантаження підбираються індивідуально, з урахуванням віку, загального стану здоров’я та діагнозу.

Для лікування та профілактики патологій хребта у дітей та підлітків в Зарпі розробили програму “Здорова постава”. Вона включає біля 200 корисних та цікавих вправ. Комплекс затверджений Управлінням освіти та рекомендується для загальноосвітніх шкіл. Вчителі навіть проходять навчання в реабілітаційному центрі.

Лікування грижі хребта без операцій, виправлення постави, зменшення проявів сколіозу – це реальні результати, яких досягають фахівці Зарпи. Якщо ви зіткнулись з подібними проблемами, зверніться в центр і вам допоможуть їх вирішити.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.