Цікаво знати

Рейтинг чоловічих наручних годин

Наручний годинник це основний аксесуар сучасного чоловіка. Вони допоможуть не запізнитися на важливу зустріч, дозволять прискорити справу, просто зважити свої можливості у часі і вибрати оптимальний варіант дій. Діловому, активній людині, який завжди в центрі подій варто ставитися до їх вибору ретельно. Завдяки рейтингу від інтернет-магазину Watch4You набагато простіше зрозуміти, що на сьогоднішній день найбільш популярна серед чоловіків, так легше відповідати актуальним тенденціям.

Популярні чоловічі наручні годинники

Все частіше чоловіки віддають перевагу доступного цінового сегменту, це японські, європейські торговельні марки, а також недорогий швейцарський сегмент. Якщо статус для чоловіка понад усе, як і вічне якість швейцарського механізму, то краще не економити і підкреслювати це.

Які ж моделі увійшли в рейтинг чоловічих наручних годинників? Це:

японські Casio GA-110GB-1AER;
швейцарська Swiss Military Hanowa 06-4156.04.001.05;
англійські Royal London 41003-03;
американські Timex Tx5k423.

Переваги моделей

На тлі модельного ряду своїх виробників кожен виріб має деякі особливі риси. Приміром, Casio GA-110GB-1AER це ексцентричність, надійність і багатофункціональність. У цих кварцових чоловічих годинах суміщена відразу стрілкова індикація з електронною. Міцний полімерний корпус водонепроникний і витримає тиск до 20 атмосфер (підходить для дайвінгу), оснащений неймовірно ефектним циферблатом з золотими елементами. Вони показують світове час, у них є секундомір, календар, таймер, 5 будильників – ідеальний вибір неординарної особистості.

По функціональності серйозну конкуренцію їм складуть Timex Tx5k423. Виглядають вони більш консервативно, індикація тільки електронна. Показник водонепроникності 50 м. Опції: другий часовий пояс, світлодіодна підсвітка, тахиметр, будильник, спліт-хронограф. Відмінно підійдуть практичним чоловікам і любителям подорожей.

Royal London 41003-03 – класичний англійський стиль зі стрілочним циферблатом виваженим, суворим оформленням. Його можливості не такі широкі – в наявності дата та хронограф, але вони набагато більше підійдуть під строгий діловий костюм.

Конструкцією корпусу схожі на англійську модель швейцарські чоловічі годинники Swiss Military Hanowa 06-4156.04.001.05. Додатково вони оснащені тахиметром. Стійкі до дії води, витримають тиск до 10 атмосфер і підійдуть для плавання. Бездоганно виглядають не лише в діловому стилі, але і в повсякденному.

Представлені моделі користуються особливою популярністю серед успішних чоловіків. Їх покупка може доповнити незавершений образ і порадувати можливостями використання.

Голос Сокальщини на GoogleNews