Цікаво знати

Ремонт доріг на Львівщині залежатиме і від чесної роботи митників

Відрахування коштів на ремонт доріг у Львівській області, що планують запровадити, залежатиме від прозорої роботи митниці та бізнесу. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Львівської митниці Державної фіскальної служби і представників Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції у середу, 15 липня, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Також учасники обговорили актуальні питання митного оформлення товарів, зокрема м’ясопродуктів.

Під час зустрічі виконувач обов’язків начальника Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук проінформував про заходи, що вживає керівництво митниці для створення сприятливих умов роботи суб’єктів господарювання, протидії незаконному ввезенню товарів, зокрема м’ясопродуктів на територію України.

Представники Асоціації відзначили зменшення (припинення) нелегального ввезення м’ясопродуктів на Львівщину та заявили про готовність збільшувати обсяги імпортованої продукції та митні платежі за умови чітких, прозорих правил зокрема щодо, зменшення митних оглядів, скорочення часу на проведення ветеринарних досліджень імпортованої продукції.

Нагадаємо, що під час робочої поїздки Президента України на Львівщину 2 липня 2015 року Петро Порошенко повідомив про своє доручення доопрацювати законопроект, після схвалення якого місцеві органи влади зможуть скеровувати на ремонт доріг 50% понадпланових надходжень від митних зборів, зібраних на митниці регіону.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.