Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Ремонт квартири – вчимося клеїти вінілові шпалери

Необхідні інструменти: ножиці, ніж, валик, кисть, відро для клею, ганчірочка, рулетка, схил і драбина.

Перший етап

Спочатку необхідно підготувати стіни. Якщо є старі шпалери, то їх видаляємо. Потім, грунтуем і шпаклюємо поверхню.

Ґрунтовку потрібно наносити рівномірно на всю поверхню валика. У важкодоступних місцях радимо працювати пензлем. Буває, що стіни дуже швидко вбирають склад.

Шпаклівка призначена для високоякісної обробки і фінішного вирівнювання поверхні. Спочатку великі перепади і нерівності вирівнюють штукатуркою, після цього наносять шпаклівку. На відміну від штукатурок, шпаклівки наносять тонким шаром, що не більше декількох міліметрів. Після того як вона затвердіє, поверхню можна відшліфувати до ідеального блиску. Існують декілька видів шпаклівки. Їх вибір залежить від типу основи.

Якщо ми хочемо отримати дуже рівну поверхню, треба її зашкуріть. Після цього поверхню грунтуем.

Другий етап.

Розводимо клей і нарізаємо шпалери

Вінілові шпалери сильно відрізняються від інших типів шпалер. Вони значно товщі.

На фото ви бачите квартиру з поклеєними обоями, яку вам запропонують спеціалісти компані Mesto. Необхідно пам'ятати, що вінілові шпалери розтягуються при нанесенні клею, а при висиханні – стискаються. В результаті, шви між полотнищами шпалер можуть розійтися. Тому клеїти необхідно строго за всіма правилами.

Якщо ми клеїмо шпалери, що миються, то промазуємо клеєм і стіну і шпалери. Намазані полотнища складаємо і залишаємо на деякий час мокнути.

Спочатку поміщаємо верхній край під стелею і розташовуємо смугу строго вертикально. Щоб перевірити, вертикальні чи смуги, нам знадобиться Виска. Потім розгладжуємо полотнище, спочатку зверху, а потім в середній частині. Поки смугу ще можна рухати по стіні. Потім її відвертаємо і наклеюємо нижню частину. Якщо у краю полотнища виступив клей, витираємо його чистою губкою. Стики і місця перекривання окремих смуг сильно притискаємо до основи, щоб вони щільно приклеїлися.

В даному випадку ми комбінуємо шпалери-супутники. Наклеюємо нижню частину встик до верхніх смугах.

Після того, як ми вирівняли горизонт за рівнем, переходимо до шпалерному бордюру. Також як і шпалери, його необхідно промазати клеєм, після згорнути і дати просочитися. Бордюр приклеюємо між нижніми і верхніми шпалерами за наміченим горизонту.

Надлишки верхніх і нижніх полотнищ відрізаємо гострим ножем по металевій лінійці. Потім відгинаємо бордюр і знімаємо відрізане. У результаті ми отримали вклеєний бордюр між двома малюнками. Зауважте, що легко рухати смуги, відрізати їх і без праці знімати зайве можна тільки, використовуючи спеціальний клей для вінілових шпалер.

Exit mobile version