Цікаво знати

Ремонт квартир : види ремонтів і робіт які виконують спеціалісти фірми

Комплексний ремонт у Львові виконуються за допомогою спеціалістів. Компанія «Капітель» – це витримані стандарти при ремонті, сучасне обладнання, гарантія на роботу, сертифіковані майстри, об’єктивні інструменти контролю. Всі види робіт виконуються «під ключ». Підрядник повністю візьме на себе вирішення питань, пов’язаних з ремонтом і постачанням матеріалів на об’єкт.

Види ремонтів, які виконує компанія

Компанія виконує різні види робіт. Найбільш популярні:

 • Чорнова обробка. Це підготовчий етап ремонту, що передує, так званій, чистовій обробці. На цьому етапі виконується штукатурка, стяжка підлоги, розводка електрики і сантехніки, монтаж гіпсокартону.
 • Чистове оформлення. Заключний етап робіт по обробці поверхонь, після якого ви зможете приступити до розміщення меблів і декорування приміщення.
 • Євроремонт. Термін «євроремонт» передбачає особливий тип ремонту з використанням сучасних матеріалів і європейських стандартів.
 • Косметичний ремонт. Невеликий обсяг робіт який зв’язаний з обробкою приміщень в квартирі або в приватному будинку. Зазвичай такий тип ремонту не передбачає зміни конструктивних частин і глобальних переробок.
 • Капітальний ремонт. Комплексні роботи, що передбачають отримання якісних змін.
 • Дизайнерський. Професіонал використовує індивідуальне бачення для оформлення інтер’єру під індивідуальний проект. Звісно, дизайнер обговорює всі нюанси та загальну стилістику з клієнтом, щоб результат співпраці був максимально якісним.

Кожен ремонт має свої особливості, але завжди виконується на совість.

Види робіт, які можна доручити майстрам компанії

Комплексний ремонт передбачає виконання різних видів робіт. Серед найбільш затребуваних можна виділити:

 1. Електромонтажні. Компанія пропонує комплексний електромонтаж будь-якої складності.
 2. Сантехнічні. Цей вид робіт передбачає всі види робіт, пов’язаних з організацією якісного водопроводу, каналізації та опалення.
 3. Штукатурні. Стіни вирівнюються для подальших маніпуляцій з поверхнею.
 4. Малярні. Потрібні щоб поверхня стала ідеально рівною для подальших робіт.
 5. Роботи з гіпсокартоном. Завдяки такому підходу можна швидко змонтувати міжкімнатні перегородки, стелі, облицювати стіни.
 6. Укладка підлоги. В тому числі ламінату, установка плінтусів, а також інших аксесуарів. Складність роботи не має значення.
 7. Демонтажні роботи. Демонтаж також потрібно робити якісно. Це впливає на те, які види робіт доведеться робити потім. Якщо все зробити акуратно, проблем не виникне.

Всі перераховані види робіт це далеко не повний список послуг, які можна отримати від компанії «Капітель». Дізнатись більше, обговорити особливості ціни і оплати є можливість на сайті https://kapitel.lviv.ua/.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.