Цікаво знати

Ремонт побутової техніки у Львові

Головна особливість якісної техніки – її тривала і надійна робота, без перебою і поломок, що не буде завдавати власникам масу проблем. Але навіть якісна апаратура в силу неправильної експлуатації або ж заводського браку має властивість виходити з ладу і закономірно постає питання про те, де і як проводиться ремонт побутової техніки у Львові?

Крім будинків і автомобілів, побутових пристроїв можуть бути найбільшими інвестиціями домовласників. Ось чому – важливо знати, що ви робите, коли справа доходить до ремонту або заміни вашої побутової техніки.

Перше, що потрібно знати, це середня тривалість життя різних побутових приладів від Майстер-Львів. Згідно з дослідженнями споживачів, ви можете очікувати приблизно наступне:

– Кондиціонер: 15 років.

– Посудомийна машина: 9 років.

– Сушарка: 13 лет.

– Мікрохвильова піч: 9 років.

– Холодильник: 13 років.

– Плита: від 13 до 15 років.

– Пральна машина: 10 років.

– Водонагрівач: від 10 до 20 років.

Фактичний термін служби пристрою залежить від марки і якості обслуговування.

Головна помилка, яку здійснюють домовласники, – це не регулярне технічне обслуговування побутової техніки. Побутова техніка схожа на автомобілі. Якщо ви не будете підтримувати їх регулярно, вони в кінцевому підсумку зламаються.

Ремонт побутової техніки у Львові охоплює своєю увагою багато видів апаратури і пральні машинки в тому числі. Як відзначають фахівці, тип пральки вимагає різної компетенції і наприклад автомати, на відміну від напівавтоматів, вимагають більшої кваліфікації майстри, більш складних деталей.

Найчастіше, власники пральних машинок стикаються з такими несправностями:

 1. Не включається агрегат або ж не запускається обертання барабана.
 2. Чи не набирається або ж не зливається вода.

Але досвідчені майстри в сучасних майстерень проведуть повну діагностику, і встановивши причини виходу з ладу, проведуть заміну і настройку її основних елементів і систем.

Зламався холодильник?

Ваш холодильник почав дивно шуміти, вібрувати, нагріватися – все це передумови до майбутньої вже трапилася поломки. Чим швидше усунути ці неполадки, тим вище ймовірність, що вони не призведуть до серйозних поломок. Наші майстри швидко і якісно діагностують поломку і оперативно виправлять її, незалежно від її складності.

Сучасний ринок холодильників дуже великий – він пропонує покупцеві сотні різних моделей на будь-який смак, але не дивлячись на це більшість поломок у всіх моделях вони виникають через природного зносу або недбалої експлуатації і мають схожий характер. У число найпоширеніших поломки входять:

1) Збої в роботі електроніки;

2) Витоку холодоагенту;

3) Поломка температурного датчика, мотора компресора або інших частин;

4) Пошкодження корпусу і його деталей;

Крім перерахованих вище факторів, що впливають на знос є й інші. Наприклад: перепади і скачки напруги на багато знижують термін служби мотора – компресора. Щоб уникнути пошкодження систем холодильника при нестабільній напрузі рекомендується встановлювати стабілізатори напруги. Купити стабілізатор вигідніше, ніж ремонтувати все системи, що вийшли з ладу через сачків напруги.

Якщо потрібен ремонт холодильника у Львові – вам за посиланням https://maister-lviv.com/remont/remont-holodilnikov-lviv

Ми настійно не рекомендуємо вам ремонт холодильника своїми руками, так як в більшості випадків це веде за собою тільки посилення поломок і навіть може повністю вивести холодильник з ладу. Тільки виклик фахівців допоможе заощадити вам купу грошей, часу і нервів. У нас найсучасніші інструменти, тільки нові деталі і висококваліфікований персонал. Ми є однією з кращих фірм з ремонту побутової техніки у Львові. Довірте ваш холодильник справжнім майстрам своєї справи!

Ремонт пральних машин

 Машина не включається

 1. Пральна машина не підключена до мережі живлення.
 2. Блокування через поломки в системі управління.

З першою причиною впоратися дуже легко – перевірте підключення пральної машини до мережі, але якщо все справно, то справи йдуть дуже серйозно. Це, може бути, поломка кнопки «Пуск» або електронного модуля,

Вода не надходить

Вода не нагрівається

 1. Перекрито кран.
 2. Несправний клапан.
 3. Несправність блоку управління.
 4. Збій датчика, що регулює подачу води.
 5. Неполадки Тена.
 6. Накип.
 7. Для вирішення проблеми спробуйте почистити фільтр.

Накип з’являється через використання жорсткої води в пральній машині. Щоб усунути неполадку, необхідно прочистити її за допомогою спеціальних засобів. Не використовуйте народні рецепти, начебто соди, оцтової кислоти. Це може тільки погіршити стан пральної машини.

Якщо справність не в цьому, то доведеться викликати майстра служби ремонту, так як впоратися самостійно тут неможливо.

Чи не зливається вода

 1. Забитий фільтр насоса для зливу.
 2. Поломка насоса.

Спробуйте почистити фільтр, якщо проблема не вирішилася, то справа в несправності насоса. Замінити його можна самостійно.

Машинка стирає довше, ніж зазвичай

 1. Перевантаження.
 2. Неправильне розташування зливного шланга.

Якщо ви завантажили велику кількість білизни, то спробуйте викласти половину і запустити прання заново.

Переконайтеся, що зливний шланг розташовується на рівні 60 см від підлоги.

Агрегат сильно шумить при пранні

 1. Потрапив чужорідний предмет всередину пристрою.
 2. Неправильна установка агрегату.
 3. Вийшли з ладу підшипники.

Перед завантаженням білизни в пральну машину уважно оглядайте кишені. Якщо предмет потрапить в ущільнювач, то доведеться викликати майстра по ремонту пральних машин.

Поломка через неправильну установку трапляється в тих випадках, коли цим займається недосвідчений власник. Краще довірити цю справу фахівцям.

А ось якщо вийшли з ладу підшипники, то їх доведеться замінити. З цим споживач не зможе впоратися самостійно.

Якщо Вам потрібен ремонт пральних машин у Львові – Вам за посиланням https://maister-lviv.com/remont/remont-pralnikh-mashin

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.