Головна / Цікаво знати / Рішення для автономної системи опалення – твердопаливний котел

Рішення для автономної системи опалення – твердопаливний котел

Одне з найбільш продуктивних рішень для автономної системи опалення – це установка твердопаливного котла. У цій статті ви знайдете корисну інформацію про переваги і недоліки різних видів твердопаливного обладнання, специфікаціях і різновидах котлів. Вибір в якості джерела опалення котла на твердому паливі – це крок, який повинен бути виправданий і фінансово, і ресурсами.

Ми будемо говорити сьогодні про встановлення твердопаливного котла в приватному будинку. Це ваша повна енергонезалежність і повноцінна система автономного опалення. Якщо на котлі встановлений механічний регулятор, електрика для його роботи не потрібно зовсім.

Основні види палива для такого обладнання – деревина, вугілля, антрацит, деревні відходи, пелети. Є такі котли, які здатні спалювати і побутові відходи – однак потрібно відразу переконатися, що це не впливає на їх продуктивність. Крім таких, існують універсальні – ті, що горять і на деревині, і на вугіллі. Є працюючі тільки на деревині. Універсальні – основний сегмент ринку. Прості в роботі і обслуговуванні, споживають доступне паливо, працюють досить продуктивно, щоб віддати перевагу їх централізованого опалення. Україна, особливо села і передмістя, масово переходять на твердопаливні котли, в тому числі і вітчизняного виробництва. Одноразове вкладення коштів, установка, обв'язування та обслуговування дійсно коштують результату. Закупивши палива на всю зиму, можна не хвилюватися щодо газу або температури батарей в системі центрального опалення – ви все регулюєте самі і все вирішуєте самі.

У процесі, серед іншого, перед вами також постане вибір типу теплообмінника – чавунний або сталевий. Чавунні теплообмінники надійніше і довговічніше, сталеві підлягають ремонту і витримують зміну температури в системі опалення. Якщо ви хочете володіти великим обсягом інформації, зверніться за консультацією до фахівця і тільки після зробіть вибір.

Твердопаливні котли з бортовим комп'ютером оснащені автоматикою. Це на порядок полегшує управління котлом і можливі неполадки. У більшості моделей температура регулюється заслінкою з встановленим на ній датчиком температури. Заслінка відкривається і закривається в залежності від підтримуваної температури.

Твердопаливний котел стане надійним і багаторічним помічником у вашому домі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!