Цікаво знати

Резюме на сайті служби зайнятості – шлях до працевлаштування!

Багато хто вважає, що знайти хорошу роботу – «важко-складно-нереально», мовляв, усюди «по-знайомству» і не інакше. Ні для кого не секрет, що запорука успіху полягає у праці, у щоденній роботі над собою. І немає значення хто ти за спеціальністю: журналіст, кухар чи еколог! Працедавець у твоєму обличчі хоче бачити особу, яка не тільки буде перейматися проблемами компанії, а й працюватиме на 100%. З такою думкою до Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ звернулася п.Лілія, яка з першого дня безробіття активно шукала роботу та за   допомогою фахівців філії успішно написала і розмістила своє резюме на сайті Державної служби зайнятості.

В своєму резюме п.Лілія виклала факти своєї біографії, в основному пов’язані з досвідом роботи, навичками та знаннями. На прочитання резюме в середньому витрачається не більше 1-2 хвилин, тому дуже важливо відразу привернути увагу роботодавця, зацікавити його й спонукати призначити інтерв’ю. Так, Філія “Новояворівська ТЕЦ” ТзОВ “Нафтогаз тепло” шукала до себе в команду хорошого працівника на посаду еколога. Скориставшись сайтом Державної служби зайнятості, кадрову службу Нафтогазу  одразу привернуло увагу розміщене на сайті резюме п. Лілії, після чого безробітну через службу зайнятості запросили на співбесіду. Сьогодні безробітна вже працевлаштована на це підприємство. Саме резюме на сайті державної служби зайнятості стало «містком» подальшого працевлаштування п. Лілії.

Тому шукачам роботи потрібно пам’ятати, що якісне резюме стане вашою візитівкою й повинне виділяти вас серед інших. Від того як буде складений цей документ, залежить не лише ваша кар’єра, а можливо, і все ваше подальше життя.

 

Ірина Ратушна

Начальник відділу активної підтримки безробітних

Новояворівського МФ ЛОЦЗ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.