Цікаво знати

Різні батьки у дітей-близнюків? Виявляється, це можливо!

Про те, що у кішок і собак можуть бути діти від різних батьків, відомо давно. Але, виявляється, у людей такі випадки теж бувають. Це явище отримало назву «суперфекундація».

У березні 2019 року жінка з китайського міста Сямінь в провінції Фуцзянь народила близнюків і відразу після їх народження зробила ДНК-тест — цього зажадав її чоловік, з яким діти здалися настільки різними, що він був готовий битися об заклад, що один із синів — не його.

Коли прийшов ДНК-тест, жінка не повірила своїм очам: у ньому йшлося, що у малюків не один, а два батька. Китаянка спершу звинуватила чоловіка у спекуляції і підробці ДНК-тестів, але потім була змушена визнати, що у неї був короткий роман з іншим чоловіком. Генетики підтвердили, що помилки в тесті немає, хоча такий випадок випадає раз на 13 000.

Те, що сталося, називається гетеропатернальною суперфекундацією — запліднення двох або більше яйцеклітин сперматозоїдами різних чоловіків за один овуляційний період. Сперматозоїди можуть жити в тілі жінки 4-5 днів, і таке запліднення найчастіше відбувається протягом кількох годин або днів після першого акту.

Шокований батько заявив, що він буде піклуватися тільки про свою дитину, а виховувати чужого не збирається.

Це не перший такий випадок в історії медицини. У 2016 році життя Джесіки Аллен та її чоловіка Ворделла Джаспера зробило поворот на 180. Джессіка стала сурогатною матір’ю, погодившись народити дитину для іншої пари — вартість послуги становила $30 тис. Сама Джесіка стверджувала, що просто хоче допомогти бездітній родині завести дітей.

«Жодна жінка в світі не повинна прожити своє життя, не відчувши любові і зв’язку між матір’ю і дитиною», — сказала вона ABC News.

Такою родиною стала пара з Китаю, де сурогатне материнство поза законом. У квітні 2016 року ембріон підсадили Джесіці, і через дев’ять днів аналізи підтвердили вагітність. Але через шість тижнів Джессіка почула несподівані новини: у неї буде ще одна дитина. Тоді припустили, що ембріон «розщіпився», що дуже рідко, але все ж трапляється. Плюс $5000 їй.

На 38-му тижню Аллен народила, як вона була впевнена, ідентичних хлопчика і дівчинку. Дітей їй не показали, але Джессіка бачила фото, на якому абсолютно точно не могла сказати, що ідентичними малюки не були.

А ще через місяць прийшли шокуючі новини: хлопчик не син китайської пари, а біологічний дитина Алленів. Після деякої плутанини і розгубленості немовляти повернули в сім’ю до рідних батьків, Джесіки та її чоловікова

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.