Цікаво знати

Різновиди екстрим велосипедів і особливості їх вибору

Кожен справжній екстрімал вибирає для себе кращий вид спорту. Якщо ж переваги падають на незвичайні поїздки по важким трасах, тоді незамінним в цій справі буде якісний екстремальний велосипед. Такий вид транспорту не підходить для спокійних поїздок по асфальтованих дорогах міста або парку. Саме ці байки призначені для подолання різних перешкод і твори різноманітних трюків, стрибків і т.д.

Через особливості такого виду спорту, важливо щоб велосипед мав усі необхідні технічні параметри, а також володів високою міцністю коліс, рам, гальмівної системи і іншого. Ці байки повинні володіти міцною конструкцією, яка б могла витримувати будь-які типи навантаження.

Чим особливі екстрим велосипеди?

Все екстрим велосипеди відрізняються своїми параметрами в залежності від призначення. І так, вибираючи байк для певного стилю катання, слід розглянути популярні моделі:

· Фрірайд;

· Тріал;

· ВМХ;

· Даунхіл.

Розглядаючи такі різновиди байків, слід визначити їх особливості. Так велосипеди для фрірайду призначені для складних трас, а також проведення стрибків на максимально швидких швидкостях. Мають конструкцію двухподвесов обладнану відмінною гальмівною системою, великою вагою і посиленими шинами. Для заняття на такому транспорті, слід обов’язково подбає про те, щоб надіти захисну екіпіровку.

Тріал – це катання з виконанням різних трюків. Так екстримали можуть виконувати стрибки на лавочки, спеціальні бетонні конструкції і повалені дерева. Для цих типів байків характерні посилені і міцні рами, які зможуть витримувати максимальне навантаження. Ці велосипеди часто не мають сідла, а в тих моделях, які обладнані ним, сидіння розташовується дуже низько.

ВМХ велосипеди призначені для трюків і виконання різних фігур на рампі, під час стрибка і на землі. Такі байки легкі, мають відмінну маневреність і хорошу швидкість. Багато моделей не мають гальмівної системи.

Велосипеди для даунхілу розроблені таким чином, щоб спортсмен міг здійснювати різні трюки під час швидкісних спусків з гір або пагорбів.

Головне, що об’єднує всі ці байки – так це їх особлива конструкція, яка виконана з міцних і надійних матеріалів. Для безпеки, слід обов’язково проводити регулярні технічні огляди байків, щоб вчасно визначати можливі неполадки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.