Головна / Цікаво знати / Різновиди екстрим велосипедів і особливості їх вибору

Різновиди екстрим велосипедів і особливості їх вибору

Кожен справжній екстрімал вибирає для себе кращий вид спорту. Якщо ж переваги падають на незвичайні поїздки по важким трасах, тоді незамінним в цій справі буде якісний екстремальний велосипед. Такий вид транспорту не підходить для спокійних поїздок по асфальтованих дорогах міста або парку. Саме ці байки призначені для подолання різних перешкод і твори різноманітних трюків, стрибків і т.д.

Через особливості такого виду спорту, важливо щоб велосипед мав усі необхідні технічні параметри, а також володів високою міцністю коліс, рам, гальмівної системи і іншого. Ці байки повинні володіти міцною конструкцією, яка б могла витримувати будь-які типи навантаження.

Чим особливі екстрим велосипеди?

Все екстрим велосипеди відрізняються своїми параметрами в залежності від призначення. І так, вибираючи байк для певного стилю катання, слід розглянути популярні моделі:

· Фрірайд;

· Тріал;

· ВМХ;

· Даунхіл.

Розглядаючи такі різновиди байків, слід визначити їх особливості. Так велосипеди для фрірайду призначені для складних трас, а також проведення стрибків на максимально швидких швидкостях. Мають конструкцію двухподвесов обладнану відмінною гальмівною системою, великою вагою і посиленими шинами. Для заняття на такому транспорті, слід обов’язково подбає про те, щоб надіти захисну екіпіровку.

Тріал – це катання з виконанням різних трюків. Так екстримали можуть виконувати стрибки на лавочки, спеціальні бетонні конструкції і повалені дерева. Для цих типів байків характерні посилені і міцні рами, які зможуть витримувати максимальне навантаження. Ці велосипеди часто не мають сідла, а в тих моделях, які обладнані ним, сидіння розташовується дуже низько.

ВМХ велосипеди призначені для трюків і виконання різних фігур на рампі, під час стрибка і на землі. Такі байки легкі, мають відмінну маневреність і хорошу швидкість. Багато моделей не мають гальмівної системи.

Велосипеди для даунхілу розроблені таким чином, щоб спортсмен міг здійснювати різні трюки під час швидкісних спусків з гір або пагорбів.

Головне, що об’єднує всі ці байки – так це їх особлива конструкція, яка виконана з міцних і надійних матеріалів. Для безпеки, слід обов’язково проводити регулярні технічні огляди байків, щоб вчасно визначати можливі неполадки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!