Цікаво знати

Робота в Польщі для жінок і чоловіків: вакансії, умови роботи

Все більшою популярністю користується робота в Європі. Це пов’язано з невисоким рівнем доходів, які отримують наші співвітчизники. Польща – та країна, яка пропонує більш високий рівень доходів, хороші умови для праці і відпочинку. Більш того: від роботодавців з кожним роком надходить все більше пропозицій. Тому якщо вас цікавить робота в Польщі на фермі https://visa-pro.com.ua/job/na-fermi/, – на цьому сайті ви зможете знайти повний перелік вакансій, який пропонують для жінок. Більш того: ви можете звернутися в це кадрове агентство, і вам підберуть вакансію, виходячи з ваших вимог. Ви зможете влаштуватися за контрактом, а це дуже важливий нюанс, який дозволить працювати легально, без жодних ризиків. Далі ми зупинимося на умовах роботи, які надають роботодавці, розповімо про умови проживання.

Вакансії

Багато людей вибирають, в яку з країн поїхати на заробітки. Потрібно відразу сказати ще про одну перевагу працевлаштування в Польщі – це можливість влаштуватися без знання мови. Якщо в Німеччині, Чехії, Австрії або іншій країні ЄС вам буде складно влаштуватися, не знаючи мови, то в Польщі це не проблема, адже багато польських слова можна зрозуміти без словника. Зараз перейдемо до вибору вакансій, які пропонують польські роботодавці.

  • Вакансії для жінок. Що стосується вакансій на роботу в Польщі для жінок, то можна влаштуватися на склад, на завод чи фабрику, а також збирати урожай. Це вакансії покоївки, швачки, кухарі, працівниці складу, прибиральниці. Якщо ви знаєте польську мову, то зможете влаштуватися в сферу обслуговування – наприклад, офіціанткою, гідом або тренером. Жінки в основному отримують зарплату близько 2,2 тис. Злотих на місяць.
  • Вакансії для чоловіків. Що стосується чоловіків, то можна влаштуватися не тільки на завод чи фабрику, а й на будівництво, на склади. Є відкриті вакансії водія, пакувальника, вантажника, різноробочого, будівельника. Чоловіки заробляють близько 2,5 тис. Злотих. Зарплата часто залежить від кількості відпрацьованих годин.

Якщо ви оберете сезонну роботу в сільському господарстві, то дуже часто вона буде оплачуватися не за кількість відпрацьованого часу (погодинно), а за кількість зібраного врожаю.

Умови роботи

Будьте готові до того, що потрібно буде працювати по 6 днів на тиждень. Що стосується тривалості трудового дня, то він може становити 10-12 годин. Тому одне з основних вимог роботодавців – гарне здоров’я. Що стосується вікових вимог, то на роботу в Польщі для жінок набирають персонал від 18 до 50-55 років. Відкривши робочу візу в Польщі, ви без проблем зможете влаштуватися офіційно. Бажано також підписати з роботодавцем контракт, де будуть прописані всі ваші права. Живуть працівники в основному в гуртожитках, які пропонують роботодавці. Деякі працівники вважають за краще знімати квартири.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.