Головна / Цікаво знати / Роль скла в сучасному дизайні

Роль скла в сучасному дизайні

Для оформлення приміщень, залежно від стилю, призначення, розмірів та інших особливостей, сучасні дизайнери широко застосовують різні види матеріалів. Одним з них, отримав широке поширення в останні десятиліття, безумовно, є скло. Особливо часто воно використовується в будівлях громадського призначення, будь це адміністративний, торговельний або ж офісний центр. Вітрини, торгові прилавки, конструкції зовнішньої реклами, двері – всі ці елементи ми бачимо практично щодня в своєму повсякденному житті.

Але крім того, сьогодні все більш популярними стають і скляні перегородки, за допомогою яких можна розділити приміщення великої площі на невеликі обгороджені ділянки. Такий прийом часто застосовується в торгових центрах, для створення безлічі окремих магазинів або точок з продажу. Прозоре скло дає покупцям можливість гарного огляду і орієнтації в замкнутому просторі. Вони також дозволяють економити на освітленні, пропускаючи зовнішній світ далеко в глибину приміщень. Варто зазначити, що в таких ситуаціях застосовується безпечне скло, яке в разі розбивання не утворює гострих осколків. І хоча воно коштує трохи дорожче звичайного, різниця в ціні повністю окупається його властивостями.

Проте, існують і інші види скляних виробів, які добре відомі людству вже багато сотень років. Мова йде про дзеркалах, які мають безліч призначень, в тому числі і декоративно-оформлювальне. Не випадково їх можна зустріти у вестибюлях багатьох закладів, незалежно від їх функціонального призначення. Дзеркала різних форм і розмірів дозволяють створити численні візуальні ефекти, в залежності від їх розташування, освітлення і ряду інших факторів. Розмістивши дзеркальні конструкції в певних місцях, можна збільшити видимий об'єм приміщення і надати йому більшу глибину згідно із законами перспективи.

Варто додати, що в даний час у разі необхідності можна замовити практично будь дзеркала, у тому числі й кольорові. Багато майстерні роблять дзеркала на замовлення, причому вони обходяться покупцям не надто дорого. Спільно з іншими виробами зі скла воно створюють максимальні зручності і комфорт для людей, які знаходяться в приміщенні. А це дуже важливо, незалежно від того, чи йдеться про громадських місцях або ж індивідуальному житлі. І в кінцевому підсумку, витрати на дизайнерську роботу окупаються сторицею.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!