Цікаво знати

Ролети і жалюзі – їх переваги

Штори з жорстких паралельних пластинок лаконічні за своєю формою, вони надають інтер'єру сучасний вигляд і затишок. Ще одна функція подібних віконних завіс – зручне регулювання потоку денного світла, що надходить в приміщення з вулиці.

Зараз у торговельній мережі представлено безліч самих різних виробів такого типу. Кожен з них має свою специфіку, а значить, використовується при певних умовах.

Горизонтальний варіант виробів

Горизонтальні жалюзі компактні, практичні. Їх лінії чіткі, форми гострі. Тому такі віконні завіси ідеально підходять для офісу. У них окремі ламелі з'єднані між собою шнурами, які, в свою чергу, кріпляться до карниза, суміщеному з керуючим механізмом. Рівень світла, що надходить до кімнати, регулюється шляхом повороту цих пластин. Повністю вікно відкривається при підтягуванні складених ламелей до карнизу.

Занавіси горизонтального типу можна встановити перед склопакетом або в проміжку між подвійними віконними рамами. Другий варіант є більш складним.

Пластикові ламелі тендітні, дешеві, але зручні у догляді ; дерев'яні – мають високі ціну, екологічні ; тканинні – чудово вписуються в обстановку, привносять в неї домашній затишок.

Різноманітні ролети жителі української столиці сьогодні оцінили по достоїнству. Вони часто зустрічаються на вікнах магазинів, офісів, кафе. Ця версія завіс з горизонтальних ламелей має більш складну і міцну структуру, так як їх завдання – запобігання несанкціонованого проникнення в приміщення ззовні. Враховуючи нестабільну ситуацію в місті, коли періодично на вулицях відбуваються зіткнення, вони стали особливо актуальні.

Вертикальний варіант виробів

Вертикальні завіси з ламелей краще вписуються в домашню обстановку, ніж горизонтальні. Рівень світового потоку регулюється ними також за допомогою повертання планок, але тільки навколо вертикальної осі. Слід зауважити, що тут цей процес не вимагає таких зусиль, як в горизонтальних завісах. Тому експлуатаційний ресурс тут вище. До того ж, вертикальні завіси з ламелей чудово поєднуються з криволінійними карнизами.

Найбільш безпечними і практичними є пластикові ламелі. Найкрасивіші – тканинні планки. Вони проходять спеціальну обробку протипиловими складами. Плетені ламелі витримують вплив вологи, вишукані. Алюмінієві планки міцні, надійні. Що вибрати – вирішувати вам! Все залежить від того, який інтер'єр ви хочете створити у своєму будинку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.