Цікаво знати

Розглянуто Перспективний план розвитку села Волиця

15 лютого відбулось обговорення перспективного плану розвитку села Волиця. Участь у зустрічі взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, Волицький сільський голова Надія Білик.

«Коли наприкінці минулого року відбувалась загальноукраїнська Рада Регіонального Розвитку, було прийнято рішення провести консультування, спілкування з громадами сіл по всій Україні, щоб порадитись з приводу того, що будемо робити у найближчі 3 роки. Відтак починаючи з цього року запроваджується середньострокове бюджетне планування, тобто бюджети формуються на 3 роки вперед. Для того, щоб їх сформувати треба розуміти, що ми будемо робити. Сьогодні ви бачите, як на ваших очах відбуваються певні зміни. Зрозуміло, що під це все потрібно кошти і дуже важливо правильно і мудро цими коштами розпоряджатися. Нам дуже важливо почути вашу думку і приємно, що тут сьогодні сільська голова презентувала конкретні речі, які базуються на тому, що потрібно для вас. Зрозуміло, що за місяць чи за рік всього не побудуєш. Але сьогодні ми повинні інвестувати кошти, а не освоювати, вкладати в якість. Так сьогодні ми плануємо розвиток громади, ми говоримо про проекти пов’язані з дорогою, культурно–просвітницький центр і все це буде реалізовуватись. Більшість обласних програм завершуються у 2020 році і дуже важливо зараз теж працювати над цим напрямкам. Діалог сьогодні є важливий і нам вважливо чути, що потрібно зробити для вас. Також ми повинні думати про те, що об’єкт, який буде робитися, має приносити користь і задовольняти потребу мешканців», – зазначив Ростислав Замлинський.

Відтак, в межах зустрічі, для мешканців села презентували проведену у попередні роки роботу та проекти на найближчу перспективу. Представники громад висловлювали свої зауваження та пропоизції до перспективного плану розвитку села.

Нагадаємо, що після проведення обговорення перспективних планів розвитку населених пунктів на 2019-21 роки, районні ради регіонального розвитку підсумують пропозиції у план розвитку районів, далі відбудеться Рада регіонального розвитку Львівщині в межах якої представлять План розвитку Львівщини до 2021 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.