Цікаво знати

Розпочала роботу Науково-консультативна рада ДПС

Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко взяв участь в установчому засіданні Науково-консультативної ради ДПС.

«Для податкової служби є актуальним питання злагодженості у розбудові та впровадженні податкової культури європейського зразка на засадах партнерства держави та бізнесу, тобто підвищення функціональності податкової системи», – зазначив Олексій Любченко.

За його словами, рішення щодо створення Науково-консультативної ради ДПС було прийнято з метою сприяння ефективності наукової, науково-технічної політики у податковій сфері, розширення перспектив розвитку податкової служби. До вдосконалення роботи цього органу залучено провідних науковців і висококваліфікованих фахівців.

Науково-консультативна рада матиме статус консультативно-дорадчого органу ДПС з питань надання наукових консультацій у податковій сфері.

«Розвинення інституційної спроможності державної податкової служби  без залучення та використання наукового потенціалу не є можливим. Квінтесенція такого потенціалу і буде, маємо надію, новостворена Науково-консультативна рада», – підкреслив Олексій Любченко.

Учасники засідання провели широку дискусію щодо важливості долучення експертів та науковців до розгляду напрямів реформування податкової сфери, зокрема, впровадження корисних наукових досліджень у роботу податківців. Така співпраця й передбачена положенням про Науково-консультативну раду.

Зокрема, одне з головних завдань цього консультативного органу ­– надання науковообґрунтованих пропозицій та консультацій, спрямованих на реалізацію державних програм і рішень у податковій сфері, а саме:

– розгляд концептуальних завдань;

– аналіз та вирішення найважливіших наукових, науково-технічних проблем та проведення досліджень;

– надання пропозиції щодо нормативних документів, обговорення проєктів найважливіших з них;

– розробка рекомендацій та пропозицій щодо напрямів діяльності ДПС.

Під час заходу було затверджено склад Науково-консультативної ради ДПС та Положення про Науково-консультативну раду ДПС.

За матеріалами пресслужби Державної податкової служби України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.